Prezydent Miasta Leszna oraz Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o. o. ZAPRASZAJĄ na konferencję pt.: „Opakowanie kluczem do sukcesu firm branży spożywczej” dnia 27 września 2011 o godz. 11.00 w leszczyńskim ratuszu.

Opakowanie kluczem do sukcesu firm branży spożywczej
Jesteś producentem żywności, chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów - zrób to przez opakowanie!!!

W programie konferencji m.in.: marketingowa rola, nowe trendy, design i ewolucja opakowań do żywności. Eksperci zaprezentują także preferencje konsumentów wobec opakowań oraz kształtowanie związku emocjonalnego z konsumentem za ich pośrednictwem. Ponadto praktyczne doświadczenia branży, prezentacje producentów i użytkowników opakowań oraz cenieni prelegenci.

Spotkanie stanowi doskonałą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazję do zgromadzenia w jednym miejscu przedstawicieli różnych środowisk: naukowego, biznesowego i samorządowego, by wspólnie dyskutować o możliwościach rozwoju branży spożywczej w regionie oraz o korzyściach wynikających ze stosowania powyższych rozwiązań dotyczących opakowań.


Program spotkania:

10.30. Rejestracja uczestników konferencji
11:00 Otwarcie konferencji - Tomasz Malepszy, Prezydent Miasta Leszna
11.10 Marketingowa rola opakowań żywności regionalnej - dr Renata Nestorowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
11:40 Jak dobry design opakowań kształtuje związek emocjonalny
z konsumentem? - Sławomir Kluziak, SiebertHead
12.45 Przerwa kawowa
13.00 Sukces Opakowany - nowe spojrzenie na opakowania metalowe ozdobne - Sławomir Żurek; PBS Polska Sp. z o.o.
13.30 Ewolucja produktów Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu
- Zbigniew Łukasik, SM Gostyń
14.00 Nowe wyzwania i obszary kluczowych zmian w opakowaniach do żywności – dr inż. Michał Szaryk, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
14.30 Dyskusja
14.45 Lunch


Udział w konferencji jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.
Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie udziału do 23 września 2011r., telefonicznie (+48 506 233 502) lub drogą mailową (dtkacz@leszno.pl).

Źródło: ''