Podczas tegorocznych targów firma Packaging Automation Ltd zaprezentuje całkowicie elastyczne elementy tac przeznaczone do uszczelniania folii, taśm lub pokryw z tworzyw sztucznych.

Oszczędne uszczelniacze Tray na targach PPMA 2015

Maszyny zasokoją potrzeby wszystkich producentów żywności, od detalistów po hurtowników, zwiększając prędkość produkcji z 15 do 150 opakowań na minutę. Zakres ten pokazuje ich prawdziwe zaangażowanie w kwestie ochrony środowiska, przy jednoczesnym zapewnieniu wymiernych udoskonaleń dla produkcji. Wszystkie maszyny na wystawie mają ultra niskie wymagania energetyczne ze względu na usunięcie elementów pneumatycznych. Pomaga to zminimalizować 90% kosztów eksploatacji w porównaniu do konwencjonalnych pneumatycznych uszczelniaczy tac. Siła uszczelniania jest za to wystarczająca. Nowe technologie zapewniają lepszą jakość w porównaniu do czynności osiągniętych z pneumatycznego silnika.

Górny zakres rewolucyjnej technologii oferuje najwyższą przepustowość w elastycznym uszczelnieniu tac, nawet do 200 sztuk na minutę. Maszyna, została zaprojektowana, aby wykorzystywać nową technologię, której nigdy wcześniej nie zastosowano w przemyśle uszczelniającym. Packaging Automation Ltd posiada również możliwość pakowania próżniowego, która jest obecnie oferowana w pełnym zakresie sprzętu. Ten nowy, rewolucyjny pakiet zyskuje popularność w sektorze spożywyczym do pakowania mięsa, drobiu i ryb. System uszczelnienia oferuje pakowanie próżniowe na wcześniej utworzonych tacach, którego celem jest poprawa trwałości i utrzymanie dobrej jakości produktów.

Dowiedz się więcej 

Źródło: Packaging Automation Ltd