Dla firmy Masterchem, jednego z czołowych polskich producentów opakowań PET, nie ma rzeczy niemożliwych. Firma uruchomiła w grudniu na swojej stronie outlet, gdzie znaleźć można kilkaset produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Outlet w firmie Masterchem! Skorzystaj z atrakcyjnej oferty już dziś!

Do tej pory słowo outlet kojarzyło się najczęściej z wyprzedażami w sklepach odzieżowych, gdzie produkty ze starszej kolekcji można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Pomysł ten firma Masterchem postanowiła przenieść na grunt branży opakowań. Przecenić opakowania i nakrętki? Dlaczego nie!

 

Pełnowartościowy towar

Firma Masterchem robi to z powodzeniem od lat. Na outlet trafiają produkty tańsze o 40% od pierwotnej ceny. To butelki, nakrętki i preformy.

Skąd pochodzą produkty, które trafiają do outletu? Po pierwsze jest to w całości towar pełnowartościowy, który pochodzi z nadprodukcji czy też własnych magazynowych nadwyżek. Zdarzają się sytuacje, w których klient zamawia towar i wycofuje się w momencie, gdy jest on już wyprodukowany. Właśnie takie produkty znaleźć można na wyprzedaży.

 

Jest w czym wybierać

W sprzedaży dostępnych jest 169 produktów. To m.in. butelki do zastosowań w branży kosmetycznej czy słoiki do wykorzystania w farmacji. Klienci mają także do wyboru kilkadziesiąt typów nakrętek czy preformów.  

 

Przejdź do outletu Masterchem

 

Źródło: Masterchem