Miło nam poinformować, iż w związku z wykupieniem przez koncern SILGAN firmy Albea, zwiększył się wachlarz oferowanych przez nas produktów. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu pompki pianotwórcze(pianki) produkowane w Europie, które występują również w komplecie z butelkami.

dozowniki pianotwórcze

Istnieje wiele powodów, dla których konsumenci preferują dozowanie piankowe. Przede wszystkim czynią to ze względu na ich piękno i elegancję. Pianki mogą być wykorzystywane w produktach do pielęgnacji twarzy, ciała, higieny osobistej czy też jako produkty do kosmetyki profesjonalnej. Z racji swoich właściwości pianka łatwo się rozprowadza, dobrze przylega do skóry, a dzięki swojej teksturze jest bardzo przyjemna w dotyku. Co więcej, jest ekologicznym rozwiązaniem, gdyż przy procesie produkcji wymaga od 22% do 100% mniej wody niż inne roztwory.

pompki pianotwórcze

Nasza szeroka oferta dozowników piankowych do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała stwarza możliwość tworzenia optymalnych rozwiązań. Pompki pianotwórcze są dostępne w większych pojemnościach oraz w wersji mini, szczególnie wygodnej podczas podróżowania.

Dodatkowo nasze pompki posiadają innowacyjną opcję dozowania VELVET, która zapewnia piance wyjątkową objętość, gęstość i gładkość, dzięki nowoczesnej technologii silnika zamontowanego w dozowniku.

Zachęcamy również do zapoznania się z rozwiązaniem EZ’R. Jest to wyjątkowa pompka pianotwórcza działająca w pozycji odwróconej.

Pompki pianotwórcze wyróżnią Państwa markę na półce sklepowej pośród innych produktów.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów!

Biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta
KOMOS
- Biuro Usług Technicznych i Handlowych
ul. St.Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
tel:        +48 22 840 50 34 / +48  691 877 455
e-mail:  komos@komos.pl
www: http://komos.opakowania.com.pl/