Park maszyn firmy Masterchem, lidera w produkcji opakowań plastikowych z ponad 25-letnim doświadczeniem, został rozbudowany o nowe urządzenia do produkcji różnego rodzaju zamknięć.

Produkcja Masterchem wzbogaciła się o nowe maszyny

Masterchem nieustannie inwestuje w swoją produkcję. Do działu produkcji wtrysku detali dołączyły nowe maszyny, które usprawnią produkcję zamknięć w różnych wariantach, a także o różnych funkcjonalnościach idealnie dopasowanych do produkowanych też opakowań. Dzięki nowym maszynom Masterchem jest w stanie znacząco skrócić czas produkcji, a także w pełni zoptymalizować rozwiązania, które będą korzystne dla Klientów.

 

Produkcja zamknięć bardzo ważnym ogniwem działalności Masterchem

Doświadczenie podparte wieloma latami w branży przetwórstwa tworzyw przełożyło się u firmy na uruchomienie nowego działu produkcji wtrysku detali. Nowe maszyny są tego przykładem. Ich nabycie umożliwi firmie zwiększenie elastyczności oferty oraz dostarczanie kompleksowych opakowań wraz z zamknięciami. Taka produkcja zamknięć na maszynach wtryskowych różnej wielkości pozwoli dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Takie zaplecze w postaci wyspecjalizowanych maszyn skróci czas wdrożenia projektu i zoptymalizuje proces produkcji. Park maszyn wyposażony w urządzenia firmy Engel pozwoli Masterchem rozszerzyć i rozwijać ofertę zamknięć. Na nowych maszynach jest ona w stanie wyprodukować nakrętki, różnego rodzaju zamknięcia oraz detale. W przyszłości planuje zająć się również zamknięciami bi-komponentowymi oraz technologią zdobień opakowań i zamknięć.

 

Dowiedz się więcej o Masterchem

 

Źrodło: Masterchem