Elegancka linia butelek Provence to ciesząca się dużą popularnością propozycja z oferty firmy Masterchem, jednego z czołowych polskich producentów opakowań PET. Z myślą o potrzebach swoich Klientów seria została wzbogacona o kolejne pojemności: 50 ml, 75 ml i 100 ml.

Provence Line i Flat Provence Line w nowych pojemnościach

Stylowe rozwiązanie dla branży kosmetycznej

Seria Provence Line jest doskonałym rozwiązaniem dla produktów z branży kosmetycznej oraz kosmetyki farmaceutycznej. Butelki dostępne są w wersji transparentnej, która umożliwia estetyczne zaprezentowanie ich zawartości. W wersji barwionej opakowania zapewniają odpowiednią ochronę produktu przed promieniowaniem UV.


Nowe, mniejsze pojemności

Butelki z serii Provence do tej pory dostępne były w większych pojemnościach - od 150 ml do 1000 ml. Z uwagi na fakt, że w branży kosmetycznej konsumenci doceniają mniejsze wymiary opakowań, firma przygotowała trzy nowe pojemności: 50 ml, 75 ml i 100 ml. To idealne rozmiary dla mgiełek do ciała, odżywczych olejków, wód perfumowanych i innych produktów kosmetycznych.

Prosty, funkcjonalny design

Linię Provence oraz Flat Provence cechuje prostota, która nadaje tej serii bardzo stylowego charakteru. Ekskluzywny dozownik sprawia natomiast, że opakowania prezentują się oryginalnie i niepowtarzalnie, a ich użytkowanie jest łatwe i przyjemne.

 

Poznaj ofertę Provence Line

 

Poznaj ofertę Flat Provence Line

 

Jeśli chcesz poznać bliżej produkty Masterchem, zachęcamy do kontaktu z ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania: info@mch.com.pl.

 

Źródło: Masterchem