Taśmy BONUS TAPE z oferty ScanPack to taśmy samoprzylepne opatentowane przez SYROM 90 SPA. Ich specjalny i unikalny sposób nawoju - na małej tulei 3-krotnie większa ilość taśmy - ogranicza objętość przestrzeni potrzebnej do magazynowania taśmy i pozostających odpadów oraz zmniejsza częstotliwość wymiany rolek na nowe.

BONUS TAPE

 

Doskonałe właściwości klejące, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, wraz z wysoką wytrzymałością mechaniczną, czynią taśmę BONUS TAPE jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Taśmy mają szerokość 50 mm i długość 200 m.

Ich wymiar oraz zastosowane tu małej średnicy tekturowe tuleje są gwarancją obniżenia zajmowanej powierzchni magazynowej aż o 2/3, a o ponad 65% redukcji odpadów opakowaniowych, które codziennie pojawiają się w każdej firmie, zaśmiecając środowisko naturalne.

 

BONUS TAPE

Porównanie taśmy BONUS TAPE i taśmy standardowej

 

W ofercie Scanpack dostępne są 4 modele taśm BONUS TAPE w 3 wariantach kolorystycznych, różniące się m. in. zastosowanym klejem czy też grubością: BONUS, BONUS 1, BONUS 2 oraz BONUS W. 

 

Charakterystyka poszczególnych taśm BONUS TAPE:

BONUS TAPE  - Taśma do zaklejania kartonów
 - Wymaga zastosowania dispensera Silent lub Bonus
 - Dobrze zakleja w wysokich i niskich temperaturach
 - Kolor: biały, brązowy, transparent
 - Materiał: BOPP
 - Klej: naturalny kauczuk
 - Głośne odwijanie
 - Grubość całkowita: 45 mikronów
BONUS TAPE 1  - Taśma klejąca do pakowania kartonów
 - Takie same właściwości jak BONUS TAPE ale cieńsza, zapewnia korzyści ekonomiczne
 - Kolory: brązowy, transparent
 - Materiał bazowy: BOPP
 - Klej: naturalny kauczuk
 - Głośne odwijanie
 - Grubość całkowita: 40 mikronów
BONUS TAPE 2
 - Taśma klejąca do pakowania, jest bardziej wrażliwa na zmiany klimatyczne
 - Kolory: biały, brązowy, transparent
 - Materiał bazowy: BOPP
 - Klej: hot melt
 - Głośne odwijanie
 - Grubość całkowita: 40 mikronów
W BONUS TAPE  - Taśma klejąca do pakowania
 - Dobra przyczepność na różnych podłożach
 - Kolory: biały, brązowy, transparent
 - Materiał: BOPP
 - Klej: acrylic
 - Ciche odwijanie
 - Grubość całkowita: 50 mikronów

 

W swoim portfolio, oprócz szerokiej gamy taśm BONUS TAPE, ScanPack posiada również wymagane do jej aplikacji urządzenia - tzw. dyspensery BONUS oraz SILENT (cichy).

Dispenser BONUS                            Dispenser SILENT

 

 Dispenser BONUS

 

 

  Dispenser SILENT

 

Dyspenser do taśm SILENT DISPENSER, opatentowany przez SYROM 90, dzięki unikalnemu kształtowi istotnie redukuje dźwięki wytwarzane podczas rozwijania taśmy opakowaniowej, zwłaszcza w przypadku taśmy polipropylenowej. SILENT DISPENSER pozwala na używanie tradycyjnej taśmy opakowaniowej w sposób znacznie cichszy, upłynniając i ujednolicając jej rozwijanie. Przy zastosowaniu SILENT DISPENSERA zwykła taśma polipropylenowa staje się równie cicha jak taśmy PCV lub o niskiej głośności. SILENT DISPENSER został stworzony do stosowania z taśmą BONUS TAPE, sprawiając, że staje się ona taśmą o niskiej głośności.

 

SILENT DISPENSER

 

CICHY DISPENSER:

  • Istotnie zmniejsza koszt taśm klejących, pozwalając na stosowanie taśm o standardowej głośności w miejsce droższych taśm o niskiej głośności, tj. z nieplastyfikowanego PCV lub standardowych taśm akrylowych.
  • Zapewnia płynne, jednolite rozwijanie taśmy znacznie ułatwiając oklejanie. Dzięki jednostce wyciszającej taśma nie może przesuwać się na boki, pozostając zawsze dokładnie na środku centralnego uchwytu.
  • Stosowanie z taśmą BONUS 50 mm x 200 m ogranicza odpad taśmy przy końcach rolek i zmniejsza ilość ich zmian. Ergonomiczny uchwyt oraz lepszy balans wagowy ułatwiają oklejanie.
  • Specjalna rączka wykonana z tworzyw ABS sprawia, że używanie dyspensera nie powoduje naciągania nadgarstka ani palców. Docisk rolki wykonany z poliwęglanu. Wyposażony w specjalne ostrze stalowe. Taśmę łatwo założyć. Ruchomy uchwyt pozwala na optymalne naciągnięcie taśmy w każdym momencie.

 

Powyższe produkty dostępne są w ofercie firmy ScanPack. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się bezpośrednio z firmą. 

 

ScanPack

ul. Św. Mikołaja 25 E 
63-500 Ostrzeszów
tel. 62 / 586 01 10
e-mail: biuro@scanpack.pl
www.scanpack.pl

 

Źródło: ScanPack