Spryskiwacz TS800 firmy Silgan Dispensing został wyróżniony przez niemiecką firmę zajmującą się recyklingiem i gospodarką odpadami Interseroh certyfikatem „Made for Recycling”.

Spryskiwacz TS800 z certyfikatem Made for Recycling

Certyfikat „Made for Recycling” został wprowadzony jako system oceny nowej niemieckiej ustawy o opakowaniach (VerpackG), która weszła w życie 1 stycznia 2019 r. i jest przyznawana dopiero po przejściu przez produkt rygorystycznego procesu audytu Interseroh. W ramach audytu analizowane są:

  • przynależność do systemu zbierania,
  • sortowalność opakowania,
  • przydatność do mechanicznego recyklingu
  • dostarczanie produktów wtórnych do systemu zbierania.

Dozownik TS800® firmy Silgan Dispensing to wiodący na rynku spryskiwacz, któremu ze względu na niezawodność i wydajność zaufały wiodące światowe marki. Można go spersonalizować za pomocą ponad 30 konfiguracji dysz rozpylających i pianowych, a także osłon i zamknięć. TS800® zapewnia markom zróżnicowanie, bez utraty szybkości wprowadzania na rynek.

Jako branżowy pionier rozwiązań w zakresie recyklingu i strategii zapobiegania powstawaniu odpadów, Interseroh stosuje zintegrowane podejście do zamykania pętli produktów, materiałów i logistyki. Firmy współpracują z Interseroh poprzez recykling, zarządzanie odpadami oraz usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami i obiektami, w celu poprawy ich wpływu na środowisko.

Aby dowiedzieć się więcej o dozowaniu Silgan, odwiedź stronę przedstawiciela Silgan na Polskę:

więcej informacji

Oferta i informacje o produkcie:

https://silgandispensing.com/wp-content/uploads/2018/08/Silgan-Dispensing-TS800.pdf

Kontakt z firmą: 691877455 lub komos@komos.pl