Data rozpoczęcia
2019-11-20
Data zakończenia
2019-11-21
Miejsce
Sosnowiec

Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce Opakowań w Przemyśle - Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, któremu towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo. Wystawa odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Opakowań i Technologii Pakowania  ExpoOPAKOWANIA 2019


Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania, w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Poprzednia edycja Targów ExpoOPAKOWANIA i znaczące zainteresowanie tematyką transformacji przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami w kierunku Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (GOZ) potwierdziły, że „żyjemy w erze recyklingu”! W tym roku przyjrzymy się również m.in. wykorzystaniu robotów w produkcji, recyklingowi opakowań oraz wykorzystaniu odpadów jako surowców. Warto pamiętać, że „opakowanie jest dla ludzi i środowiska”, co udowodniła ostatnia edycja targów ExpoOPAKOWANIA

Do prezentacji podczas wydarzenia zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym, a także dostawców usług i rozwiązań około branżowych. 

Zapraszamy do odwiedzenia producentów i przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branży: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, introligatorni, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej, e-commerce. 

 

Dowiedz się więcej o targach ExpoOPAKOWANIA

 

Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędą się: Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE.

 

Targi Opakowań i Technologii Pakowania  ExpoOPAKOWANIA 2019

 

Źródło: Expo Silesia