Firma KOMOS, jako generalny przedstawiciel firmy SILGAN DISPENSING w Polsce - producenta zamknięć dozujących, zachęca do zapoznania się z nowym modelem atomizera Mark VII® Max Style.

TOP OFERTA: Atomizer Mark VII® Max Style

Kilka lat temu naukowcy przebadali nawyki ochrony przeciwsłonecznej u ponad 2000 uczestników targów stanowych w Minnesocie.

Jednym z kluczowych wniosków z badania, które ukazało się w czasopiśmie Journal of American Academy of Dermatology, był fakt, że tylko 33% ludzi stosowało filtry przeciwsłoneczne na całej swojej odsłoniętej skórze. Poprzednie badania pokazują, że niektórzy konsumenci unikają stosowania filtrów przeciwsłonecznych z powodu ich lepkości. Dla niektórych stosowanie jest niewygodne, lub zajmuje zbyt dużo czasu. Jeszcze inni po prostu zapominają lub nie widzą sensu stosowania takich produktów.

Firma Silgan postarała się, aby chrona skóry przed szkodliwymi promieniami słońca była wygodniejsza.

Nowy atomizer Mark VII® Max Style, nowsza wersja atomizera Mark VII® Max, jest wynikiem dogłębnych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez producenta. Okazało się, że klienci preferują bezproblemowe rozwiązania (spreje), szybką i łatwą aplikację oraz pełne pokrycie.

- „Wysłuchaliśmy opinii konsumentów na temat głównych problemów tego typu rozwiązań i odpowiedzieliśmy atomizerem, który jest łatwiejszy w użyciu - powiedziała Eva Martin, kierownik linii produktów do pielęgnacji ciała w firmie Silgan Dispensing. - Filtry przeciwsłoneczne zyskują coraz większą popularność, dlatego opracowaliśmy produkt, który jest bardzo wygodny w użyciu”.

Atomizer Mark VII® Max Style jest zdecydowanie bardziej ergonomiczny, co zapewnia jego użytkownikom zdecydowanie większy komfort. Rozmiar atomizera został zwiększony, aby dać użytkownikom więcej miejsca do umieszczenia palca. Przeprojektowana została również jego górna część, nadając kształt, który posiada rowek na palec.

Ponadto dzięki 21 rodzajom pestek, Mark VII® Max Style, aby zagwarantować pełne pokrycie ciała, oferuje różne kąty natryskiwania. Mark VII® Max Style został stworzony przede wszystkim do ochrony przeciwsłonecznej. Ze względu natomiast na swoją funkcjonalność, może być również przeznaczony do innych zastosowań np. higieny osobistej, produktów do włosów itp.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta www.silgandispensing.com oraz skontaktowania się z jego polskim przedstawicielem:

 

KOMOS

KOMOS - BIURO USŁUG TECHNICZNYCH I HANDLOWYCH
ul. St.Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
tel.: +48 22 840 50 34
kom.: +48 691 877 455
e-mail: komos@komos.pl
komos.opakowania.com.pl

 

Źródło: KOMOS