Data rozpoczęcia
2015-10-06
Data zakończenia
2015-10-06
Miejsce
Opole
Organizator
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

Na kolejna edycję wydarzenia zaprasza miasto Opole oraz Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. Będzie to znakomita okazja do spotkania i wymiany poglądów, także z sektora opakowań spożywczych.

V Ogólnopolski Kongres Spożywczy

V Ogólnopolski Kongres Spożywczy odbędzie się 6 października 2015 r. Wydarzenie jest szansą na spotkanie uczestników z tego szeroko pojętego sektora na wielu platformach. Kongres zapewnia nie tylko konferencję, ale także targi, wystawy, warsztaty, kokurs opakowaniowy oraz bankiet dla firm z branży. Podczas wydarzenia nie zabraknie także miejsca na przedstawienie nowych, dużych inwestycji w segmencie spożyczym, które będą realizowane na Opolszczyźnie.

Podczas kongresu uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów handlowych z przedstawicielami globalnych marek. Opolszczyzna może pochwalić się obecnością trzech największych gigantów z branży - Mondelez, Danone oraz Nestle. Kongresowi towarzyszyć będzie Opolskie Forum Przemysłu Rolno-Spożywczego. Forum pozwala nawiązać polskim przedsiębiorcom współpracę z kontrahentami z państw Unii Celnej: Białorusi, Kazachstanu, Rosji i Armenii. W poprzedniej edycji tego wydarzenia udział wzięło prawie 250 uczestników. Bardzo istotny udział ma wydarzeniu także branża opakowań dla żywności i napojów.

Zarejestruj się już dziś