Gość: marta.factor
2009-05-12 00:00
Faktoring na zatory płatnicze
Masz problem z płynnością finansową? Twoi odbiorcy żądają dłuższych terminów płatnośći, a Ty nie masz środków na pokrycie bierzących kosztów? Próbowałeś uzyskać kredyt w banku, ale odprawiono Cię z "kwitkiem"? -- jest na to rada!
W takiej sytuacji, doskonałym rozwiązaniem jest faktoring. Firma faktoringowa skupuje wystawione przez Twoją firmę faktury i w zamian przelewa do 90% zaliczki, w ciagu tylko 48h, od ich wartości. Dzięki temu możesz dysponować środkami finansowymi i cieszyć się spokojnym snem, bo od teraz to faktor będzie sprawować kontrolę nad niezapłaconymi fakturami. Firma faktoringowa przejmie na siebie obowiązek prowadzenia księgowości dłużników i obsługę wierzytelności. Będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o stanie niezapłaconych wierzytelności i dodatkowo obniżysz własne koszty poprzez ograniczenie personelu administracyjnego.
W momencie kiedy faktura zostanie zapłacona w całości przez Twojego dłużnika - nastąpi przelew reszty jej wartości (nie ujętej wcześniej w zaliczce).
Korzystając z faktoringu możesz stać się bardziej konkurencyjny, wydłużając terminy płatności swoim odbiorcom, a także zmniejszyć ryzyko przy zawieraniu nowych kontraktów handlowych - faktor sprawdzi dla Ciebie wiarygodność Twojego nowego partera biznesowego.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat faktoringu i/lub nawiązać współpracę ze sprawdzonym faktorem- nie wahaj się skontaktować ze mną:
marta.factor@wp.pl
Pozdrawiam
Marta
PS. Kto pyta - nie błądzi i wie więcej ;-)
Gość: Asia
2010-01-21 14:11
Re: Faktoring na zatory płatnicze
a kogo polecacie , jaką firme faktoringową dla naszej branży?? , jesli rodzaj branży ma znaczenie