Gość: Mugade PLUS
2017-11-17 10:23
Folia stretch i inne produkty opakowaniowe
Nasza firma zajmuje się dostarczaniem materiałów opakowaniowych najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach dla Klientów na obszarze całej Polski.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały polskich i zagranicznych producentów. Można na nich polegać, niezależnie od tego czy znajdą przeznaczenie dla ochrony w Państwa magazynie, w trakcie załadunku lub w drodze do Klienta.
Polecam, Mugade
Gość: polikolonowy
2018-12-17 15:25
Re: Folia stretch i inne produkty opakowaniowe
Ja zamawiam folie bezbelkową z Opakowania Dawid Klich - świetna jakość w niskiej cenie
Gość: Klient - malopolska
2019-01-10 14:46
Re: Folia stretch i inne produkty opakowaniowe
Ja za to mogę polecić 2 dostawców folii stretch z jakimi współpracuję. Ergis i Efekt Plus. Pierwszy ma dobre folie ale ciężko się dogadać co do ceny, drugi przekonał mnie jakością i nie tylko mnie ale moich klientów końcowych. Cena przystępna. Kiedyś długo trzeba było czekać na folię od nich a teraz już jest lepiej.
2019-01-21 15:37
Re: Folia stretch i inne produkty opakowaniowe
Ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę POLPACKU. W ofercie wiele typów folii ręcznych i maszynowych w różnych grubościach. Również folia stretch z filtrem UV
Gość: kuba
2019-08-29 09:04
Re: Folia stretch i inne produkty opakowaniowe
Mocną i solidnie wykonaną folię zawsze zamawiam w firmie Did. Mają konkurencyjną ofertę w stosunku do innych, sprawnie realizują zamówienia i zawsze doradzą w razie jakiś pytań czy wątpliwości. Świetny sprzedawca.