Data rozpoczęcia
2015-09-09
Data zakończenia
2015-09-09
Miejsce
Warszawa
Organizator
OOH Magazine

Podczas Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań, OHH magazine już po raz trzeci organizuje konferencję poświęconą technologii Web2Print - Print & Win.

3. edycja konferencji Print & Win

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najważniejszymi aspektami internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni. Przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią główne zalety tych systemów, a także dodatkowe możliwości pojawiające się dzięki wprowadzeniu takich rozwiązań we własnych drukarniach.

Technologie Web2Print są rewolucją i jednocześnie coraz częściej pewną normą dla rynku poligraficznego. Zgodnie z pognozami na rok 2017 przewidywane jest, że ten sektor w Polsce będzie wart aż 14 mld złotych. Ponadto połowa sprzedaży ma być realizowana akurat przez Internet. Technologie zapewniają opcje składana i monitorowania procesu zamówień bez wychodzenia z domu. Takie roziązania to nie tylko znaczna oszczędność czasu klienta, ale także pieniędzy. Dzięki tym systemom drukarnie mają możliwość, obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia ekspansji na rynki zagraniczne.

Dowiedz się więcej na stronie organizatora