Data rozpoczęcia
2018-11-26
Data zakończenia
2018-11-29
Miejsce
Paryż, Francja

Sektor intralogistyki ma się dobrze, a przewidywania wskazują, że rok 2018 będzie bardzo udany dla tej branży. Zaufanie dla sektora jest na najwyższym poziomie od 2007 roku, co procentuje dużą ilością zamówień. Potwierdzeniem dobrej koniunktury branży jest fakt, że na targach All4Pack Paris w listopadzie br. pojawi się wielu nowych wystawców z tego sektora.

ALL4PACK Paris 2018

 

Rok 2017 był bardzo udany dla sektora maszyn przeznaczonych do podnoszenia lub przenoszenia towarów. Zgodnie z danymi organizacji Cisma*, odnotowane zostały rekordowe obroty na poziomie 4,55 miliarda euro. Stąd większa obecność firm z tego sektora na targach ALL4PACK Paris 2018, które gromadzą wystawców z sektora opakowań i intralogistyki. Na kilka miesięcy przed rozpoczęciem imprezy lista wystawców gromadzi ponad sto firm z sektora transportu wewnętrznego, opakowań wtórnych i magazynowania.

 

Intralogistyka: dynamicznie rozwijający się sektor targowy z dużym wzrostem powierzchni ekspozycyjnej

Wśród nowych wystawców znajdują się firmy z sektora robotyki m.in. Fenwick Robotics i Universal Robots, oraz producenci sprzętu magazynowego: AR Storage Solutions, Bito Systèmes i Norsud. Po raz pierwszy na targach All4Pack swoje stoiska będą miały firmy: Flexlink Systems, Blume LMC, Schunk Intec, KNS Lease, Manu Systems, Alpa Manutention, OMS czy Megadyne SPA.

W obecnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorstwa starają się pokazywać i otwierać na nowe projekty, dlatego wiele z nich podjęło decyzję o udziale w targach, które odbędą się w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte w listopadzie br.

Modułowość i elastyczność to dwie główne tendencje tegorocznej edycji targów. Dodatkowo pojawia się chęć stworzenia inteligentnego magazynu, który będzie w stanie dostosować się do każdego profilu firmy i do różnych poziomów aktywności. W świecie, w którym e-handel jest obecny w każdym sektorze, zarówno w kontaktach B2B jak i B2C sprzęt używany w intralogistyce musi być dostępny dla wszystkich rodzajów firm, niezależnie od ich wielkości. 

 

Najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży od 26 do 29 listopada br. w Paryżu

Wystawcy decydują się na udział w targach All4Pack ze względu na dużą liczbę odwiedzających oraz dynamiczny rozwój sektora opakowań, który przyciąga coraz więcej firm z innych branż.

W chwili obecnej zarezerwowano już 95% powierzchni ekspozycyjnej targów All4Pack 2018. 30% firm stanowią nowi wystawcy. Na liście wystawców znajdują się firmy z 38 krajów. Wystawcy i odwiedzający targi All4Pack mają okazję uczestniczyć w różnych animacjach m.in. konferencji organizowanej wspólnie z Cisma i Aslog, partnerami targów All4Pack oraz FEM i ELA.

 

Szczegółowy program i lista prelegentów będą wkrótce dostępne na stronie targów www.all4pack.fr 

 

ALL4PACK Paris
Od 26 do 29 listopada 2018
Centrum Wystawowe Paris Nord Villepinte, Francja

 

*CISMA: French Association for Construction, Infrastructure, Steel and Handling Equipment Industries 

 

Przedstawiciel targów w Polsce:
Międzynarodowe Targi Francuskie
Tel. 22 815 64 55
promopol@it.pl
www.promosalons.pl 

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Francuskie