Jeden z wiodących międzynarodowych dostawców wysokiej jakości komponentów plastikowych, proszków i żywic A. Schulman zgarnął Bosch Global Supplier Award 2015.

Bosch Global Award w kolejnych rękach

Niemiecki lider inżynierii i elektroniki Robert Bosch GmbH przyznał nagrody już po raz 14. w temacie "Moc partnerstwa - połączona inteligencja". Firma A. Schulman została doceniona za wkład w sukces na całym świecie jako wybitny dostawca surowców i komponentów w ciągu ostatnich dwóch lat. A. Schulman zdobyła wyróżnienie od firmy Bosch już po raz jedenasty.

Nagrodę odebrał Bernard Rzepka, prezes i dyrektor generalny A. Schulman. Firma dostarcza materiały tworzyw sztucznych przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań towarów przemysłowych, motoryzacyjnych i konsumenckich, w tym złącza, obudowy, pokrowce, czujniki, wentylatory, bandaże i skrzynki.

Bosch Global Supplier Award honoruje swoich najlepszych dostawców, którzy odgrywają kluczową rolę w sukcesie firmy. Wszyscy dostawcy są ważnymi partnerami, którzy pomagają w osiągnięciu lepszych technologii. Zamówienia Bosch obejmują głównie materiały produkcyjne, takie jak komponenty elektroniczne, tłoczone, gięte lub części z tworzyw sztucznych. Ponadto dostarczane są także towary, sprzęt operacyjny, usługi i dobra inwestycyjne.