Sprawdź co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w branży. Z nami będziesz na bieżąco.

Polski oddział RAJAPACK rozwija sieć dystrybucyjną
Absolutny lider rynku opakowaniowego, Grupa Raja rozwija działalność firmy na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.  Od początku września zamówienia na produkty RAJAPACK z Czech i Słowacji realizowane są przez warszawski magazyn. Zmiany te pozwolą znacznie usprawnić kontakt z klientami i kontrahentami.
Zobacz zalety rozwoju polskiego oddziału

Hochland zmienia swoje logo
Firma chce w ten sposób uzyskać harmonię wyglądu produktów Hochland i znacznie wzmocnić swoją pozycję na konkurencyjnym rynku. Nowy projekt logo posiada prostą strukturę oraz wyraźne linie wspierające integracje logo marki, a krajobraz w tle jest bardziej widoczny. Nowe logo widnieje już na produktach sprzedawanych w Niemczech, Polsce i Rumunii.
Przejrzyj wszystkie produkty marki Hochland

Tetra Pak świętuje 25-lecie w Polsce
Lider w zakresie najlepszych rozwiązań procesowych i opakowaniowych dla przemysłu spożywczego świętuje spektakularny rozwój polskiego oddziału. Obecność firmy na lokalnym rynku zapewniła ciągły rozwój, wdrażanie innowacji oraz najlepszą obsługę klienta.
Sprawdź rozwój Tetra Pak Polska

Znamy finalistów konkursu Pro Carton ECMA 2015
Konkurs przeznaczony jest dla najbardziej innowacyjnych opakowań roku, wytworzonych na bazie kartonu. Czterech finalistów wykorzystało do  swoich opakowań kartony wyprodukowane przez firmę Stora Enso. Wśród finalistów znalazły się firmy: García Puente, Kägi, A&R Carton, Alzamora Packaging.
Zobacz zwycięskie projekty

Jeszcze w tym tygodniu...

Międzynarodowe targi FachPack  skupiające wszystkie działy branży opakowań z zakresu technologii, procesów i logistyki opakowalnictwa startują już 29 września!

Najciekawsze oferty dodane w tym tygodniu:

Karton cukierniczy 590x385x110 - sprawdź

Zgrzewarka nożna do rękawa aluminiowa 100 cm - zobacz cenę

Analizator, tester szczelności opakowań O2/CO2 - Abiss Oxylos

Fefco 201 Karton klapowy 555 x 380 x 365 - kup już dziś