Kolejny tydzień za nami! Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami,

Evoltaic Sp. z o.o. uruchomiła zakład recyklingu tworzyw sztucznych
W Ostrowcu Świętokrzyskim stanął zakład składający się z dwóch hal o powierzchni 3,5 tysięcy m2 i biurowca. Inwestycja zapewni 100 nowych miejsc pracy. W zakładzie produkowane będą wysokiej czystości regranulaty, które po przetworzeniu będzie można poddać recyklingowi.
Zobacz co daje inwestycja

Nowy dyrektor handlowy w Ishida Europe
W maju 2016 roku na emeryturę przechodzi dotychczasowy dyrektor naczelny – Graham Clements. Swoje obowiązki przekazał dotychczasowemu dyrektorowi finansowemmu Dave'owi Tiso. Płynna zmiana stanowiska ma zapewnić ciagłość i stabilizację w firmie.
Sprawdź jak rozwija się spółka

Tetra Pak dla opakowań kartonowych
Nowa maszyna Tetra Pak E3 przeznaczona jest do zachowania sterylizacji materiału za pomocą wiązki elektronów. Innowacyjna platforma pozwoli na napełnienie nawet 40 tysięcy opakowań w ciągu godziny. Nowy sposób napełniania opakowań pozwoli oczyścić materiał z bakterii i mikroorganizmów.
Dowiedz się więcej o zaletach Tetra Pak E3

Wodne powłoki ochronne od Sun Chemical
Nowa seria powłok ochronnych przeznaczona jest do papierów i kartonów na opakowania żywnościowe. Specjalna linia produktów posiada wysoką odporność na działanie wody i innych płynów, chemikaliów, ekstremalnych temperatur, scieranie oraz tarcie. Nowa technologia zapewnia wzmocnienie struktury opakowań już na etapie produkcji.
Przeczytaj więcej o nowych powłokach

 

Naszą uwagę zwróciły także...

Orzeł Eksportu dla Plast-Boxu
Jeden z najnowocześniejszych wytwórców opakowań z tworzyw sztucznych – Plast-Box, otrzymał nagrodę w konkursie „Orły Eksportu” w województwie pomorskim. Firma została uznana za najdynamiczniejszego eksportera w regionie. Palst-Box rozwija się bardzo intensywnie. Tylko w I kwartale tego roku sprzedaż Plast-Boxu na rynki unijne wzrosła o 25% r/r i przekroczyła wartość 13 mln zł. Wszystkie produkty wytwarzane są na maszynach najnowszej generacji. W rezultacie firma może rywalizować o klientów na najbardziej wymagających europejskich rynkach. 

Artur Cajler regionalnym menedżerem sprzedaży AVT
Artur Cajler objął stanowisko regionalnego menedżera sprzedaży AVT w Polsce, Czechach i Słowacji. Kluczowym zadaniem, jakie podejmie nowy menedżer jest kontynuacja rozbudowy bazy klientów w zakresie branży zakładów poligraficznych specjalizujących się w produkcji etykiet i opakowań. Jego działania mają wzmocnić pozycję firmy w tych regionach Europy. AVT to lider rynku w zakresie zaawansowanych systemów inspekcji wstęgi na maszynach drukujących, urządzeniach peryferyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania workflow. Ponadto Artur Cajler zajmie sie także bieżącą współpracą i wsparciem dla firmy System P.

Najciekawsze oferty tygodnia

Boxmaker Autobox - sprawdź ofertę

Zobacz cenę palety pełnej Euro (09-182 03N)

Nie przegap - maszyna do banderolowania