Kolejny tydzień pełen wrażeń za nami. Bądź na bieżąco w sektorze opakowań.

Tajemnicza inwestycja AirPack S. p. A. 
Firma Pregis Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Jiffy Packaging Sp. z o.o. i rozpoczęła pierwszy etap ukrywanej dotąd wielomilionowej inwestycji. Firma rozszerzy swoją działalność w zakresie najnowszych technologii wytłaczania, o nowe rynki masowe. Innowacje pozwolą na produkcję pianki polietylenowej o różnych grubościach. Firma Jiffy Packaging Sp. z o.o.rozwija się pod znakiem nowości.
Dowiedz się więcej 

APPE pod skrzydłami Plastipak Packaging
Firma APPE będzie od tej pory figurowała pod nazwą nowego właściciela. Plastipak Packaging poszerzy w ten sposób zakres branżowy i rozwinie działalność w kolejnych regionach. Nowością będą Centra Innowacjyjne Opakowań, które znacznie poprawią wizerunek firmy na tle konkurencji. Połączenie zespołów pracowniczych sprawi, że PlastiPak Packaging stanie się liderem w branży opakowań sztywnych.Sprawdź korzyści z połączenia firm

Moplen RP2802 zmienia się w  RP398V
Basell Orlen Polyolefins zmieniło nazwę gatunku polipropylenu. Nie wpłynie to jednak na zmianę sposobu wytwarzania oraz właściwości. Niezmiennie gatunek ma swoje zastosowaie w cienkościennych pojemnikach o dużej pojemności.
Zobacz czego nie wiesz o Moplen RP398V 

Butelka 100% PET od Nestle
Nowy produkt od firmy Nestle wspiera recykling tworzyw sztucznych. Po raz pierwszy producent wody butelkowanej wprowadził w Ameryce Północnej butelkę wykonaną w 100% z PET. Firma chce zwrócić uwagę na szerokie możliwości wykorzystania materiału.
Nowość od Nestle 


Naszą uwagę zwróciły także...

Nowa linia do produkcji żywic i polimerów
Kemira wdrożyła nową linię produkcyjną wytrzymałych polimerów i żywic, Technologia została uruchomiona w kwietniu 2015 i dzięki dobrym warunkom produkcyjnym udało się osiągnąć wysoką jakość i wydajność produktów. Firma zainwestowała w rozwijąjące się rynki branży przemysłu papierniczego.
Dowiedz sie więcej o Kemira

Ishida Europe podpisała umowę z Sealing System
Dzięki współpracy Ishida Europe zapewni sobie pełne wsparcie sprzedaży i usług w całej Danii, w zakresie urządzeń do pakowania, w tym wag wieloekranowych, wag kontrolnych, systemów kontroli rentgenowskiej i uszczelniaczy tac. Sealing System specjalizuje się między innymi w zakresie linii pakujących, głównie dla przemysłu spożywczego. Dzięki współpracy zapewnione zostaną kompleksowe rozwiązania pakujące dla klientów.
Wszystko o Ishida Europe 


Najciekawsze oferty tygodnia

Tunel obkurczający z certifikatem - sprawdź cenę

Zgrzewarka do folii SMS-1400/PN/AC od firmy ScanPack

Zapytaj o ofertę na etykiety booklet

Zestaw przeprowadzkowy "MIDI+" w atrakcyjnej cenie

Specjalistyczny wózek ręczny paletowy z wagą i drukarką