Wysokiej jakości dozowniki z serii ARIA/SONNET produkowane przez SAINT-GOBAIN CALMAR to jedno z nowocześniejszych rozwiązań na światowym rynku kosmetycznym. Wspomniane produkty to doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju substancji o podwyższonej lepkości - wykorzystywane są przede wszystkim do kremów, żelów oraz olejków.

W serii ARIA/SONNET wykorzystano technologię, dzięki której dozowana substancja nie ma kontaktu z elementami metalowymi. Umożliwia to stosowanie bardziej zaawansowanych i "trudnych" formuł nie powoduje utleniania i powstawania zanieczyszczeń. Mechanizm dozowników jest bardzo ekonomiczny, co znacznie skraca czas uzyskania oczekiwanej dozy (dla dozownika ARIA doza wynosi: 0,17 ml lub 0,25 ml, zaś dla SONNET’u: 0,3 ml lub 0,5 ml).


Dozowniki z serii Aria/Sonnet
Niewątpliwą zaletą tego typu dozowników jest ergonomiczny, elegancki, miły dla oka oraz bardzo przyjazny dla użytkownika kształt główki. Końcówka dozująca jest tak skonstruowana żeby po użyciu na główce nie pozostawały żadne zabrudzenia.

Unikalnym rozwiązaniem jest następująca poprzez przekręcenie blokada główki w pozycji górnej. Dyskretne oznaczenie umożliwia orientację w jakim położeniu aktualnie znajduje się główka. Wspomniany sposób "zamykania" pozwala pozbyć się dodatkowych zabezpieczeń w postaci kapturków, czy nasadek.
Wyłączny przedstawiciel SAINT-GOBAIN CALMAR w Polsce:
KOMOS – Biuro Usług Technicznych i Handlowych
e-mail: komos@rubikon.pl
Źródło: ''