Data rozpoczęcia
2013-11-27
Data zakończenia
2013-11-27
Miejsce
Warszawa

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, organizuje 27 listopada 2013 r. w godzinach 9:00-17:00, w Centrum Konferencyjnym Mercedes-Benz w Warszawie, szkolenie pt. „EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”.

Effective Packaging
Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa na innowacyjny na polskim rynku program szkoleniowo-doradczy dotyczący efektywnego zarządzania wizerunkiem marki poprzez opakowani – mówi trenerka, Dorota Kałowska. – Po 14 latach praktycznego doświadczenia we wdrażaniu produktów, współpracy wieloma producentami oraz właścicielami marek własnych zdecydowaliśmy się opracować cykl szkoleń dostarczających praktycznej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego ‘packagingu’. Wiedzy, która znajdzie zastosowanie w codziennej pracy z Państwa markami i pomoże zwiększyć konkurencyjność Państwa produktów”.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają usystematyzowaną wiedzę dotyczącą wykorzystania opakowań w marketingu, omówienie i podsumowanie najnowszych trendów w projektowaniu opakowań z uwzględnieniem polskich potrzeb i realiów, praktyczne narzędzia pomocne w efektywnej pracy z opakowaniami, możliwość swobodnej wymiany doświadczeń i dyskusji z praktykiem od wielu lat specjalizującym się w wykorzystaniu opakowań w marketingu.

Warunki udziału w szkoleniu, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo się na stronie internetowej poświęconej działalności konferencyjnej i szkoleniowej wydawnictwa www.akademia-wiedzy.eu lub pod linkiem: http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Effective-Packaging/Regulamin-i-formularze