Data rozpoczęcia
2015-11-25
Data zakończenia
2015-11-26
Miejsce
Kraków
Organizator
Targi w Krakowie Sp. z o.o

VI Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo odbędą się 25.11 – 26.11.2015 r. w Krakowie. To dwa najważniejsze dni w roku dla branży materiałów kompozytowych.

Kompozyt-Expo 2015

Krakowskie targi Kompozyt-Expo to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na polskim rynku. Poprzednia edycja skupiła 200 firm z 18 krajów oraz 2,7 tys. specjalistów z całego świata. Czołowe firmy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy przyjeżdżają do Krakowa, by pochawlić się najnowszymi osiągnięciami. Podczas wydarzenia prezentowane są nie tylko produkty, ale także technologie i usługi. Kontakty biznesowe, wymiana wiedzy i doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące zszerzają coraz więszką liczbę zainteresowanych.

Współpraca z najlepszymi naukowcami z czołowych polskich uczelni technicznych, a także reprezentantami biznesu, pozwala na wykreowanie trendów w branży. Rosnąca z roku na rok liczba wystawców z zagranicy pomaga poszerzyć swój program o nowe dziedziny. Targi Kompozyt-Expo skupiają w sercu Europy nowości dotyczące kompozytów z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.