Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej Państwu z poprzednich edycji Targów, tym razem w wersji on-line. W oczekiwaniu na wrześniową edycję Targów spotkajmy się 9 czerwca 2021 na platformie Click Meeting!

packaging revoluton

aniflex logo

Szereg prelegentów – praktyków z branży opakowań w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, interesujących a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

W trakcie konferencji poruszane zostaną tematy jak np. czym są bezpieczne opakowania i jak zabezpieczyć się przed oszustwami. Prelegenci omówią rozwiązania etykietowe przyjazne dla środowiska oraz te wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość; poruszą temat uszlachetniania w kontekście recyklingu i zrównoważonego rozwoju. Ponadto zostanie poruszony temat personalizacji etykiet i opakowań i tzw. druku hybrydowego.

„Packaging” to jednak nie tylko ujęcie produkcyjne; ważna jest jego ekspozycja i dostępność na sklepowej półce dlatego też podczas konferencji nie zabraknie informacji na temat tego w jaki sposób wprowadzić produkt do sieci handlowej i wyróżnić go na półce oraz tych związanych ze sposobami zwiększania sprzedaży dzięki zastosowaniu odpowiednich technik przy projektowaniu opakowań.

Harmonogram wydarzenia: https://packaginginnovations.pl/pl/program-towarzyszacy/packaging-r-evolution.html

Rejestracja udziału: https://targikrakow.clickmeeting.com/packaging-r-evolution/register?_ga=2.17452217.1219124077.1617714118-469662803.1614095618

 

Organizator:

Spółka Aniflex https://www.aniflex.pl/index.php

Targi w Krakowie, wyłączny organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations https://packaginginnovations.pl/pl/

Kontakt:

Justyna Kierzkowska-Grzyb

jgrzyb(at)aniflex.pl

tel.: (+48) 44 789 08 12