Data rozpoczęcia
2017-04-04
Data zakończenia
2017-04-04
Miejsce
Warszawa

Na pierwszą edycję konferencji Label Innovations: „Co mówi twoje opakowanie? – nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami” zapraszają Etigraf Etykiety.pl wraz z Targami Krakowskimi, organizatorem targów Packaging Innovations.

Konferencja szkoleniowa Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie?” - I edycja

Konferencja o charakterze szkoleniowym ma na celu rozwój wiedzy oraz umiejętności w zakresie budowania strategii marek oraz podniesienie m.in. kompetencji w zakresie tworzenia elementów marki angażujących konsumenta, takich jak grywalizacja, czy storytelling. 

Konferencja odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00 – 16:00 podczas targów Packaging Innovations na terenie hali EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 w sali konferencyjnej C.

Rejestracja i sprzedaż biletów oraz lista prelekcji szkoleniowych dostępne będą od stycznia 2017 roku.

Konferencja skierowana jest do:

  • właścicieli małych i średnich firm samodzielnie zarządzających własnymi markami
  • brand managerów
  • product managerów
  • pracowników działów marketingu różnego szczebla
  • szefów sprzedaży i zakupów

Szkolenia poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy, specjaliści-praktycy i eksperci w dziedzinie marketingu, budowania i zarządzania markami, kreatywnego projektowania, badań rynku oraz wdrażania innowacji. Opowiedzą oni przede wszystkim o nowych wyzwaniach rynkowych i komunikacyjnych przed jakimi stoją przedsiębiorcy w zakresie opakowań.

 

Szczegółowe informacje o Label Innovations