Data rozpoczęcia
2013-06-12
Data zakończenia
2013-06-14
Miejsce
Serock/k. Warszawy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie MODERN PACKAGING - INNOVATION, PROFITABILITY, DESIGN, które odbędzie się w dniach 12 – 13 – 14 czerwca 2013 w Warszawie.

MODERN PACKAGING - INNOVATION, PROFITABILITY, DESIGN
Firma MOVIDA - wielokrotnie gościła Państwa na zorganizowanych przez siebie konferencjach poświęconych szeroko pojętej tematyce opakowań. W wyniku rozmów z Państwem i opierając się na opiniach uczestników postanowiono stworzyć nowy projekt o nowej formule.

Każdy dzień spotkania poświęcony jest innemu etapowi projektowania opakowań.

- I dzień TRENDY I INNOWACJE W OPAKOWANIACH 2013
- II dzień OPTYMALIZACJA OPAKOWAŃ
- III dzień OPAKOWANIA ZBIORCZE I ZWROTNE

Spotkanie ma charakter masterclass – praktycy dla praktyków, podczas którego przedstawionych zostanie wiele studiów przypadków. Zaplanowane są też liczne dyskusje.

Do współpracy zaproszono ekspertów: przedstawicieli producentów opakowań, producentów FMCG, firmy uczestniczące w całym procesie produkcji opakowań, w tym projektantów, przedstawicieli sieci handlowych.

Udział w spotkaniu będzie dla Państwa cennym doświadczeniem – zarówno dzięki możliwości zdobycia przydatnej wiedzy, przekazanej przez najlepszych ekspertów, jak i dzięki okazji do wymiany doświadczeń w gronie praktyków dbających o najwyższą jakość opakowań.

Więcej informacji: telefonicznie (22) 696 98 27 lub pod adresem poczty elektronicznej jzimolag@movida.com.pl.

Serdecznie zapraszamy!