Producent opakowań ochronnych, Storopack wprowadza na rynek nową maszynę, która wytwarza wypełniacze do ochrony towarów w małych i średnich opakowaniach - PAPERplus®.

Nowe rozwiązanie od Storopack

Urządzenie od Storopack przetwarza dwie dwudziestocentymetrowe warstwy papieru na spejcalne ochraniacze. Przy pakowaniu układane są one pomiędzy produktami w paczce oraz pomiędzy pakunkami, które mają być wysłane w większym kartonie, zapobiegając w ten sposób ich przemieszczaniu się i uszkodzeniu podczas transportu. Adresatami PAPERplus® są firmy z różnych segmentów rybku, w szczególności jedak te, które wysyłają lekkie towary w małych i średnich opakowaniach.

Maszyna jest niezwykle wszechstronna i oferuje trzy różne tryby pracy. automatyczny, manulany oraz "na żądanie". Wiele pozycji pozwala na łatwą integrację z istniejącymi procesami opakowań. Urządzenie stosuje się na ogół jako samodzielną jednostkę, ale może być ono również stosowane w stacjach pakowania. Specjalne wypełniacze mogą być używane zarówno do wypełniania pustych przestrzeni, jak i pakowania towarów do dostarczenia. Produkt szybko dostosowuje się do towarów w opakowaniu, w związku z czym zapewniają ich niezawodną ochronę.

Maszyna jest kompaktowa, lekka i może być łatwo transportowana. Jej bardzo małe rozmiary umożliwiają płynną i prostą integrację w istniejących procesach pakowania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i dozuje wypełniacze bezpośrednio do kartonu, co znacznie zwiększa wydajność. Maksymalna prędkość maszyny to 40 m/min. Wszystkie funkcjonalności sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze.

Parametry maszyny:

  • napięcie: 110 lub 230 V
  • częstotliwość: 50/60 Hz
  • masa: 15 kg bez papieru
  • wymiary: 330x340x370 mm

Zobacz katalog

Źródło: Storopack