Data rozpoczęcia
2015-04-09
Data zakończenia
2015-04-10
Miejsce
Warszawa

PACKAGING INNOVATIONS 2015


VII Międzynarodowe Targi Opakowań
9-10 kwietnia 2015r.
Warszawa, Hala EXPO XXI

Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców z całego świata, liczne szkolenia, konferencje i seminaria, najnowsze trendy, tylko branżowi odwiedzający, spotkania i merytoryczne dyskusje. Wszystko to sprawia, że Targi Packaging Innovations nie są tylko wystawą produktów, ale kompleksową platformą biznesową dla każdego, komu bliska jest tematyka opakowań.

W ramach wydarzenia zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym poszczególnych stref. Część z nich znają Państwo z poprzednich edycji, ale jest i nowość, która odpowiada potrzebom rynku.
Strefa LUXPACK – gdzie zebrana zostanie oferta opakowań na produkty luksusowe, opakowania ozdobne oraz opakowania Premium.
Strefa LABELLING&PRINTING – to miejsce dla wystawców posiadających w swojej ofercie etykiety, kody, nalepki, systemy RFID i inne rozwiązania w dziedzinie nadruku na opakowaniach I uszlachetniania Druku, a także materiały POS i displaye.
Strefa CO-PACKAGING – strefa gdzie będzie można znaleźć rozwiązania w zakresie pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania I kontroli jakości.
Strefa LOGISPACK – strefa opakowań zbiorczych, logistycznych, wewnętrznych, ochronnych i gotowych na półkę. Znajdą tu Państwo wszystkie produkty niezbędne w logistyce magazynowej.

W Strefie Ogólnej znajdą się wszelkiego rodzaju opakowania tekturowe, plastikowe, szklane, drewniane, metalowe, inteligentne, ekologiczne, displaye oraz usługi w zakresie projektowania oraz recyclingu opakowań.
Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa SAFETYPACK, w której zostaną zaprezentowane rozwiązania związane z bezpieczeństwem opakowań. Będą to między innymi zamknięcia, opakowania dostosowane do wymagań pakowych produktu czy kontaktu z żywnością, ale także zabezpieczenia i wyczuwalne dotykiem ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.

Podczas towarzyszących targom seminariów learnShops™ słuchacze będą mieli możliwość uczestnictwa w prezentacjach na temat najnowszych trendów w branży. Odbędą się również konferencje dotyczące innowacyjnych opakowań.

Po raz IV odbędzie się Strefa STUDENTA, która każdego roku budzi coraz większe zainteresowanie wśród młodych projektantów. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla studentów, chcących odnaleźć swoje miejsce w branży opakowań.
Szczegóły na www.easyfairs.com/pl/pi2015

Kontakt:
Katarzyna Banach - Kierownik Działu Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 24
tel. kom. +48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.com
Łukasz Szajna – Specjalista ds. Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 25
tel. kom. +48 507 044 238
lukasz.szajna@easyfairs.com

Źródło: ''