Data rozpoczęcia
2016-01-26
Data zakończenia
2016-01-27
Miejsce
Warszawa
Organizator
Abrys Sp. z o. o.

Konferencja dotycząca selektywnej zbiórki odpadów odbędzie się 26-27.01.2016 roku w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbędzie się po raz siódmy. Zasady dotyczące segregacji odpadów wciąż rodzi wiele pytań.

Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów 2016

Konferencja przeznaczona jest dla osób, które chcą być na bieżąco ze zmianami wprowadzanymi przez ministerstwo środowiska. Jakie wymagania ma wobec segregacji Unia Europejska? Czy nowe przepisy ułatwią obywatelom segregowanie odpadów? Skąd należy zorganizować fundusze na rozszerzenie systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Polsce? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas konferencji.

W wydarzeniu udział wezmą specjaliści z branży odpadowej, przedstawiciele samorządów i władz lokalnych oraz przedstawiciele organizacji odzysku i fundacji działających w zakresie selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów. Ponadto wśród gości znajdą się reprezentanci firm wprowadzających nowe technologie dla odpadów, pokazujący możliwości rozwoju i wprowadzania na polski rynek nowych rozwiązań odpadowych.