Firma Smurfit Kappa została uhonorowana nagrodą "Transforming Innovation", która przyznawana jest przez Kellogg's w obu Amerykach.

Smurfit Kappa z nagrodą za innowacyjność od Kellogg's


Nagroda stanowi wyraz uznania dla ostatnio wprowadzonego projektu dla tego lidera w branży płatków śniadaniowych, polegającym na modyfikacji opakowań w celu optymalizacji łańcucha dostaw. Zespół Smurfit Kappa ściśle współpracował z firmą Kellogg's, aby wypracować zrównoważone i innowacyjne rozwiązanie, które wymaga mniejszej liczby opakowań podczas transportu.

Smurfit Kappa i Kellogg's współpracują ze sobą od ponad 20 lat.

- Smurfit Kappa to coś więcej niż tylko dostawca, to partner biznesowy - powiedział Hector Gonzalez, Kierownik ds. Zakupu Opakowań w Kellogg's.

Mówiąc o otrzymaniu nagrody, Marcela Liscano, wiceprezes Pan American Sales Smurfit Kappa, powiedziała:

- Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że otrzymaliśmy tą nagrodę. Poza tym, że dzielimy wspólne wartości jako spółki, nasza wspaniała praca zespołowa doprowadziła nas do stworzenia prawdziwie innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych dla Kellogg's, które przyczyniają się do wzrostu na ich rynkach.

Działalność Smurfit Kappa w obu Amerykach obejmuje zapewnianie rozwiązań opakowaniowych dla różnych rodzajów płatków śniadaniowych, batonów i przekąsek w portfolio Kellogg's.

Nagrody dla dostawców Kellogg's Supplier Awards przyznawane są firmom od Kanady po Brazylię za ich wysiłek i zaangażowanie w realizację wizji wzbogacania i zachwycanie świata poprzez żywność i marki, które mają znaczenie.

 

Źródło: Smurfit Kappa