Data rozpoczęcia
2010-04-13
Data zakończenia
2010-04-14
Miejsce
Warszawa

Już po raz drugi zapraszamy Państwa do udziału w targach Innowacji w Opakowaniach easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS organizowanych przez firmę easyFairs® Poland, które odbędą się w Warszawie w dniach 13, 14 kwietnia 2010. Pierwsze targi easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS zakończyły się sukcesem i potwierdziły, że impreza, na której spotykają się specjaliści z branży z profesjonalnymi klientami jest niezwykle potrzebna na polskim rynku opakowań. Mamy więc nadzieję współpracować z Państwem podczas kolejnej edycji.

W targach easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS Warszawa 2009 wzięło udział 71 wystawców z Polski i z zagranicy, w tym: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Portugalii, Czech i Węgier. Targi w ciągu dwóch dni odwiedziło 1052 branżowych i profesjonalnych klientów. Były to osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmie, szukające innowacyjnych rozwiązań dla swoich produktów oraz nowych kontaktów biznesowych. Cieszymy się, ze targi spotkały się z pozytywnym odbiorem i spełniły oczekiwania uczestników. Mamy nadzieję, ze kolejna edycja, przede wszystkim dzięki Państwa udziałowi, będzie bardziej udana i satysfakcjonująca.

http://www.easyfairs.com/pl

Targi easyFairs Poland pragną złożyć wyrazy głębokiego współczucia dla Rodzin Ofiar wypadku samolotu w Smoleńsku oraz ich najbliższych.

Targi easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS odbedą się zgodnie z planem.

Źródło: ''