Data rozpoczęcia
2018-11-21
Data zakończenia
2018-11-22
Miejsce
Sosnowiec

W dniach 21 – 22 listopada 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się 2. edycja Targów Opakowań - ExpoOPAKOWANIA.

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018

Dlaczego ExpoOPAKOWANIA?

Najważniejsze dla każdej firmy są osobiste relacje z klientami, a także ich budowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie. To nie łatwe zadanie dla kadry zarządzającej, a targi - jako forma spotkań biznesowych, są efektywnym narzędziem realizacji tego celu. Dlatego dla wygody Uczestników tworzona jest strefa kameralnych spotkań B2B BIZNESmeeting, dając możliwość nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych w ciągu tylko 2 dni.

 

DLACZEGO WARTO SIĘ WYSTAWIĆ?

  • Udział w jedynej takiej imprezie targowej z branży opakowań w południowej Polsce,
  • Kompleksowa oferta indywidualnie dopasowana do potrzeb firmy, dzięki różnym możliwościom udziału i promocji podczas targów,
  • Obecność branżowych zwiedzających – a to umożliwia poznanie zainteresowań, oczekiwań klientów i modyfikowanie własnej oferty do ich potrzeb,
  • Prezentacje ciekawych rozwiązań przedstawianych przez ekspertów i branżowych specjalistów w ramach programu wydarzeń towarzyszących: prelekcji, seminariów, konferencji oraz warsztatów.

 

DLACZEGO WARTO SIĘ TU POJAWIĆ?

  • Możliwość poznania produktów i wymiany poglądów oraz spotkania z branżą w jednym miejscu,
  • Dotarcie do firm prezentujących produkty i usługi wysokiej jakości i w dobrej cenie,
  • Zapewnienie nowych kontaktów firmie i zamówień na nowy rok a to przekłada się na zwiększenie przychodów,
  • Prelekcje i warsztaty w ramach Seminariów to okazja do integracji środowiska i zdobycia kompleksowej wiedzy branżowej.

 

Oferta targowa: 3 strefy tematyczne: Opakowań i Materiałów, Maszyn i Urządzeń oraz Usług i Instytucji całościowo opisujące rynek opakowań, w ramach których uczestnicy targów poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowią źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

 

Termin: 21-22 listopada 2018 r.
Miejsce: Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

Expo Silesia to doskonała lokalizacja – aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, skupiająca największą liczbę specjalistów z różnych branż. Targi Opakowań to doskonała okazja do prezentacji firmy, zdobywania kontaktów handlowych i budowania długofalowych relacji biznesowych. 

 

Kontakt: 
+48 32 788 75 06,
kom. +48 510 030 870,
magdalena.dzieciuch@exposilesia.pl
wioletta.blonska@exposilesia.pl
expoopakowania@exposilesia.pl                                           

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Dowiedz się więcej


Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018