Data rozpoczęcia
2018-10-01
Data zakończenia
2018-10-04
Miejsce
Poznań

Zgłoszenia na 31. edycję TAROPAK już otwarte! Przestrzeń wystawiennicza, obejmująca 5 pawilonów o łącznej powierzchni ponad 24,5 tys. metrów, zgromadzi 500 wystawców, którzy zaprezentują 450 nowości. A to wszystko dla ponad 63000 zwiedzających!

TAROPAK 2018 - Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży - od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych, po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 października 2018 r. w ramach bloku POLAGRA. Wystawcy już teraz mogą rezerwować przestrzeń. Poprzednią edycję wydarzenia odwiedzili klienci z całego świata. W pawilonach wystawienniczych można było spotkać nie tylko przedstawicieli Europy, ale również bardziej odległych krajów, takich jak: Albania, Brazylia, Kanada, Korea Południowa, Tajlandia, RPA, USA, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Prezentowaną ofertą zainteresowani byli reprezentanci takich firm jak: Delia, Rossmann, Schenker, Kreisel, Kaufland, Marathon International, Kuehne+Nagle, Panasonic, Floslek, Arvato Services Polska, Grupa Azoty, Ikea, DHL Express, Orlen Oil, Dell, Thule, Wavin Polska, Nutropharma, Ciech. Na targach TAROPAK poszukiwali oni przede wszystkim kontaktów biznesowych i nowości.

Podobnie powinno być w nadchodzącej edycji, o czym przekonuje Konrad Fleśman, Dyrektor Projektu:

- "Rozwijamy się wraz z branżą poszerzając ofertę targów Taropak o kolejne elementy. Wprowadzamy nowe pawilony dla branży opakowań. Warto już teraz zarezerwować sobie przestrzeń na tej imprezie" – podsumowuje.

Podczas Targów TAROPAK odbywają się wyjątkowe konferencje i seminaria oraz inspirujące strefy pokazowe, które są dla zwiedzających oraz wystawców źródłem energii do rozwijania swojego biznesu.

Chociaż 5 pawilonów przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich wydawać by się mogło olbrzymią powierzchnią, zgłoszenia na 31. edycję TAROPAK napływają intensywnie już teraz. Dlatego warto skontaktować się z zespołem projektowym i dokonać rezerwacji.

 

Wyślij swoje zgłoszenie na targi