Data rozpoczęcia
2019-09-11
Data zakończenia
2019-09-12
Miejsce
Warszawa

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji Kongresu Bezpieczeństwa Żywności, która odbędzie się, w nowej dwudniowej formule, w dniach 11-12 września br.

VI Kongres Bezpieczeństwa Żywności 2019: Zapraszamy do współpracy

Pierwszy dzień spotkania w Hotelu Arche w Warszawie będzie miał formę prezentacji firm, strefy networkingu oraz degustacji polskich alkoholi przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Drugi dzień podczas targów Warsaw Food Expo w Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie to możliwość wzięcia udziału w seminariach biznesowych oraz targach „Innovation & Inspiration” i Kosher Show PL.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie i dokonania rejestracji na stronie http://foodcongress.org

 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ!

Strefa „Innovation & Inspiration”

Masz innowacyjne produkty lub rozwiązania technologiczne? Chcesz dotrzeć z informacją do potencjalnych klientów i poinformować ich o najnowszych osiągnięciach technologicznych produkcji żywności? Jeśli tak, to ta strefa jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez stronę http://foodcongress.org/rejestracja

 

Strefa „Kosher Show PL”

JEDYNE w Polsce Targi Koszernej Żywności!

Czy wiesz, że żywność koszerna nie jest tylko i wyłącznie dla ortodoksyjnych Żydów? Czy wiesz jakie wymogi towarzyszą produkcji żywności koszernej? Jeśli chcesz pozyskać nowych odbiorców i otrzymać pomoc w uzyskaniu certyfikatu koszerności, to właśnie strefa dla Ciebie!

Zgłoś się już dziś poprzez stronę https://www.koshershow.pl

 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu:

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: EWA-BIS