Gość: DrukarniaJaslo
2019-08-23 14:22
Offset rolowy zmiennoformatowy
Drodzy Forumowicze.
Drukujemy na opakowaniach giętkich z tworzyw sztucznych w technologii fleksograficznej i rolowego zmiennoformatowego offsetu.
W tym wątku pragnę zwrócić szczególną uwagę na offset rolowy.
Innowacyjna technologia druku opakowań giętkich foliowych metodą offsetu rolowego zmiennoformatowego została opracowana przez Drukarnię “Jasło” i wdrożona w pierwszym kwartale 2018 roku. Offset UV jest konkurencyjny w druku niskonakładowym (od 50 do 250 kg folii) opakowań foliowych giętkich. Posiada wiele zalet, ale najważniejsze to: niskie koszty form drukowych, wysokie liniatury druku, możliwość łączenia grafiki rastrowej i wektorowej na tych samych zespołach, płynne przejścia tonalne bez zerwań, rozległy gamut barwny. W linii może pracować moduł wybiórczego lakierowania mat/błysk. Niebagatelny jest również niski koszt kompletu matryc drukarskich, który dla offsetu wynosi kilkadziesiąt złotych. Klient nie ponosi kosztu matryc drukarskich.
Offset rolowy to odpowiedź na realne potrzeby Klientów – krótkie serie i produkty najwyższej jakości przy zachowaniu obniżonych kosztów.
Zachęcam do przekazania swoich opinii firm, które już skorzystały z tej formy druku w naszej Drukarni. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania odnośnie tej metody druku.
Pozdrawiam