Data rozpoczęcia
2018-04-17
Data zakończenia
2018-04-18
Miejsce
Warszawa

W dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w Hali Expo XXI w Warszawie odbędzie się 10-ta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018 - największa impreza w branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Packaging Innovations 2018

Dekada nieustannego rozwoju 

Ponad 1100 Wystawców, 30 000 specjalistów z 27 krajów z całego świata, prezentacja niemal 500 innowacji, na łącznie ponad 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej – tak w liczbach można podsumować dotychczasowe odsłony Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które stały się najważniejszym spotkaniem producentów opakowań i etykiet w Europie Środkowej i Wschodniej. Kolejna, jubileuszowa edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa. 

Sky is the limit

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations wciąż się rozwijają, a ich Organizatorzy z roku na rok stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej. 10-ta, jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wciąż bowiem w branży jest wiele do odkrycia, z czego doskonale zdają sobie sprawę przedsiębiorcy z sektora opakowań i etykiet. Z pewnością Zwiedzający będą zaskoczeni innowacyjnością rozwiązań technologicznych oraz jakością i estetyką prezentowanych produktów. Dziś bowiem coraz częściej opakowanie stanowi wartość samą w sobie i staje się niejako produktem. Zmieniają się gusta oraz preferencje zakupowe, a design i użyteczność opakowań muszą nadążyć za wymaganiami Klientów. Idealnym polem do dyskusji, wymiany doświadczeń i prezentacji opakowań XXI wieku są właśnie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. 

Dekada rozwoju

Międzynarodowe Targi Packaging Innovations w Warszawie na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych w dziedzinie opakowań i etykiet. Zainteresowanie nimi nieustannie rośnie, o czym najlepiej świadczą liczby. W 2009 roku w pierwszej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział 71 Wystawców. Z każdym kolejnym rokiem lista firm prezentujących swoją ofertę się wydłużała. Dziś jest ich trzykrotnie więcej w stosunku do premierowej edycji! Do grona Wystawców jubileuszowych Targów Packaging Innovations wciąż dołączają nowi, zachęceni między innymi bardzo pochlebnymi opiniami na temat tegorocznej edycji wystawy. 

"Targi Packaging Innovations to bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane wydarzenie. W 2017 roku Zwiedzający dopisali. Myślę, że każdy kto chce zaistnieć na rynku opakowań powinien się tutaj pojawić i zaprezentować swoje rozwiązanie. Nasze stoisko w głównej mierze odwiedzili polscy kontrahenci, ale byli również goście z Czech, Skandynawii oraz Europy Zachodniej. Duże zainteresowanie naszym stoiskiem i nawiązane w ten sposób kontakty biznesowe z pewnością przełożą się na nowe kontrakty" – oceniał 9. edycję Targów Piotr Różycki z firmy CHEP POLSKA. 

Co nas czeka

Targi Packaging Innovations to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i spotkanie specjalistów z branży. Podczas 10. jubileuszowej edycji Targów, nie zabraknie również strefy prezentacji workShops, gdzie eksperci branży opakowań podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. To także miejsce, gdzie premierę będą miały nowe, rewolucyjne produkty. W czasie dwóch dni warszawskie EXPO XXI zamieni się w międzynarodową scenę, na której wystąpią najważniejsi producenci i dostawcy m.in. opakowań, etykiet, rozwiązań w zakresie nadruku czy copackingu. Nie zabraknie także nowych firm, które po raz pierwszy zaprezentują swoją ofertę na targach.

Summa summarum

"Wystawcy podkreślają, że to wystawa bardzo kompletna. Trwa dwa dni i to wystarczy, by zaprezentować swoją ofertę i odbyć dobrze rokujące rozmowy biznesowe. 9. Odsłona Targów Packaging Innovations była edycją bardzo udaną. Prawdziwą jednak furorę zrobi przyszłoroczna, jubileuszowa – prognozuje Wiesław Wasiak, Dyrektor Polskiej Izby Opakowań. - Trudno o lepszą zachętę do rezerwacji czasu i powierzchni wystawienniczej. Do zobaczenia w EXPO XXI Warszawa w dniach 17-18 kwietnia 2018 r.!"

 

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o. 

 

Dowiedz się więcej o Packaging Innovations

 

Packaging Innovations 2018

Packaging Innovations 2018

Packaging Innovations 2018

Packaging Innovations 2018

Packaging Innovations 2018

Packaging Innovations 2018

 

Źródło: Targi w Krakowie