Data rozpoczęcia
2017-09-25
Data zakończenia
2017-09-28
Miejsce
Poznań

W dniach 25-28 września br. w Poznaniu, miejsce będzie miała kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.

POLAGRA FOOD 2017 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

Targi POLAGRA FOOD od lat stanowią wydarzenie, którego główną zaletą są szerokie możliwości nawiązania współpracy z nowymi odbiorcami, w tym także w dużej mierze zagranicznymi. Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu profesjonalnych zwiedzających, ogromne zaangażowanie w promocję wydarzenia oraz marek obecnych na targach, a także współpraca ze stowarzyszeniami sprawiają, że POLAGRA FOOD jest jednym z istotnych elementów w promocji polskiej żywności nie tylko w kraju, ale i na świecie. Współpraca organizatorów targów z ambasadami zagranicznymi, a przede wszystkim autorski program Hosted Buyer, co roku skutkują licznymi delegacjami kupców zagranicznych zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych z Polski. Rozwój możliwości eksportowych to ważny aspekt dla firm, które decydują się na udział w targach POLAGRA FOOD. Co roku konsultowane są z przedstawicielami branży spożywczej kierunki, które są dla niej perspektywiczne i to właśnie im poświęcana jest uwaga podczas przygotowań działań promocyjnych targów. 

Wystawcy biorący udział w targach POLAGRA FOOD mają szansę na dotarcie do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Wśród nich znajdują się nie tylko przedstawiciele sieci handlowych, ale także właściciele hurtowni spożywczych oraz firmy zajmujące się dystrybucją żywności. Równie istotna jest obecność reprezentantów detalu, która daje ogromne możliwości pozyskania bezcennych informacji z rynku konsumenckiego. Na targach tych nie brakuje również przedstawicieli sektora HoReCa – restauratorów i szefów kuchni, którzy uczestniczą w odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targach Gastronomii Polagra Gastro, ale z wielkim zainteresowaniem przyglądają się nowościom producentów żywności.

Promocja polskiej żywności to wielokrotnie stawiany cel przez stowarzyszenia branżowe. Środkiem w jego realizacji z pewnością jest komunikowanie wyjątkowej jakości polskiego mięsa i jego przetworów, produktów mleczarskich, słodyczy, przetworów owocowo-warzywnych.

 

Poznaj zakres tematyczny targów POLAGRA FOOD 2017

 

Wystawcy targów POLAGRA FOOD mogą się ubiegać o Złoty Medal MTP, prestiżowe wyróżnienie przyznawane najbardziej innowacyjnym, estetycznym, ekonomicznym oraz bezpiecznym produktom.

Targi POLAGRA FOOD to wydarzenie atrakcyjne również ze względu na towarzyszące im konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne. W trakcie imprezy odbywają się też liczne spotkania z gronem ekspertów dotyczące nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

 

Więcej o targach POLAGRA FOOD 2017

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie