Data rozpoczęcia
2017-09-25
Data zakończenia
2017-09-28
Miejsce
Poznań

W dniach 25-28 września br. odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli - POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL. Oba wydarzenia, choć nadal odbywają się pod odrębnymi brandami, łączą rozwiązania dla branży HoReCa.

POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL 2017 - Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli

Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL są dla branży HoReCa najlepszym źródłem wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Do grona wystawców należą przede wszystkim czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. Są to targi, podczas których miejsce mają premiery krajowe, europejskie i światowe. Co roku ogromnym zainteresowaniem cieszą się pokazy kulinarne, strefy inspiracji, szkolenia, konferencje.

Targom POLAGRA GASTRO oraz INVEST HOTEL już od dwóch lat towarzyszy specjalna strefa pokazowa - Galeria Innowacji. Odwiedzają ją nie tylko szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, ale także przedstawiciele obiektów hotelarskich. Strefa ta jest pełna ciekawych pomysłów w zakresie technologii stosowanych w profesjonalnych kuchniach. Rozwiązania w niej prezentowane to premiery rynkowe, także w skali światowej. Przede wszystkim jednak wyróżnia je to, czego poszukują restauratorzy - prostota obsługi, wynikająca z ich używania oszczędność czasu, produktów i przestrzeni oraz nowoczesny design. 

Branża hotelarska również będzie miała swoją strefę inspiracji w tym roku. W ramach targów organizatorzy planują premierę projektu Invest Hotel Showroom, w którym oferta wystawców zaprezentowana zostanie w nowoczesnych aranżacjach odwzorowujących przestrzenie hotelowe - pokoje, łazienki, recepcję, sale restauracyjne, lobby. Dzięki temu zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ofertę producentów mebli, oświetlenia, tekstyliów i innych elementów wyposażenia wnętrz hotelowych w ramach kompleksowych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wygodzie gości hoteli i restauracji.

Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL co roku odwiedza ponad 10 tys. profesjonalistów z sektora HoReCa, w tym utytułowanych szefów kuchni i menedżerów prestiżowych obiektów hotelarskich. Inspiracji dla swojej działalności szukają nie tylko na ekspozycji, ale także biorąc udział w wydarzeniach specjalnych towarzyszących targom. Wśród tych najważniejszych znajduje się konkurs - Kulinarny Puchar Polski, przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów, w którym zwycięstwo to nie tylko nagrody ufundowane przez organizatora i wieloletnich sponsorów, ale przede wszystkim nowe doświadczenia zawodowe i uznanie środowiska gastronomicznego. Inspiracji kulinarnych nie zabraknie również w kolejnej odsłonie Master Class Show, podczas którego autorskie rozwiązania zarówno kulinarne, jak i te z obszaru zarządzania gastronomią, zaprezentują znakomici szefowie kuchni.

Na branżę hotelarską czeka natomiast kolejna edycja <HMC> Hotel Marketing Conference. Tematyka wystąpień będzie koncentrować się między innymi na budowaniu marki hotelu, skutecznych strategiach marketingowych, a także na podnoszeniu efektywności działań sprzedażowych w obiekcie hotelarskim. Planowane jest ponad 20 prelekcji.

 

Poznaj zakres tematyczny targów POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL 2017

 

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli – POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, w ramach dobrze wypracowanej już formuły, ponownie dostarczą wielu inspiracji dla przedstawicieli sektora HoReCa, a nowe koncepcje niewątpliwie będą stymulować branżę do dalszego rozwoju.

 

Dowiedz się więcej o targach POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL 2017

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie