Data rozpoczęcia
2017-09-25
Data zakończenia
2017-09-28
Miejsce
Poznań

POLAGRA-TECH - jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dedykowanych branży mięsnej, rybnej i spożywczej odbywa się regularnie co 2 lata w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczestnictwo w wydarzeniu to możliwość udziału w ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach.

POLAGRA-TECH 2017 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

POLAGRA-TECH to wydarzenie, podczas którego wystawcy z branży mięsnej, rybnej oraz spożywczej spotykają się w jednym miejscu, by zaprezentować swe najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz nowości rynkowe.

Wśród reprezentantów poszczególnych segmentów rynku znajdują się:

  • Branża mięsna – producenci i dystrybutorzy wyrobów mięsnych oraz technologii, kadra zarządzająca w zakładach mięsnych, ubojniach, technolodzy żywienia, dyrektorzy techniczni czy też technicy utrzymania ruchu, a także kupcy, handlowcy, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów detalicznych, 
  • Branża rybna  importerzy, producenci i dystrybutorzy wyrobów rybnych i z owoców morza oraz technologii dla tego przemysłu, właściciele gospodarstw i hodowli rybnych, kadra zarządzająca w zakładach przetwórczych, producenci i dystrybutorzy pasz dla ryb, technolodzy żywienia, dyrektorzy techniczni i technicy utrzymania ruchu, producenci i dystrybutorzy opakowań do sprzedaży, ale także do transportu ryb i owoców morza,  a także kupcy, handlowcy, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów detalicznych,
  • Branża spożywcza – producenci wyrobów spożywczych i przetworów m.in. owocowo-warzywnych, mleczarskich, zbożowych, makaronowych, piekarskich i cukierniczych, napojów bezalkoholowych, przypraw, wyrobów gastronomicznych, producenci maszyn i urządzeń m.in. działy bhp i techniczne w przedsiębiorstwach produkcji urządzeń dla przemysłu spożywczego, gastronomii, urządzeń wykorzystywanych w technologii zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie, w technice wentylacyjnej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

 

Targi składają się z dwóch salonów tematycznych:

  • Salon Technologii Mięsnych i Rybnych
  • Salon Technologii Spożywczych 

Technologie dla przemysłu rybnego to nowość wprowadzona od najbliższej edycji. Organizatorzy zachęcają do współtworzenia wydarzenia także firmy z sektora technologii mleczarskich.

 

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH odbywają się, w tym samym miejscu i terminie, wraz z Targami Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD.

 

Dowiedz się więcej o targach PAKFOOD 2017

 

Targi kontraktacyjne

Targi w Poznaniu wyróżnia fakt, że organizatorzy prowadzą długoterminową kampanię na pozyskanie profesjonalnych zwiedzających. Co ważne, dla wystawców, od momentu zgłoszenia, prowadzone są działania promujące ich marki oraz produkty na terenie Polski oraz poza jej granicami. Uczestnicy targów Pakfood zyskują wielomiesięczną nieodpłatną obsługę marketingową.

Gwarancja jakości

Kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają tego organizatora imprez targowych w Polsce i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość realizacji i utrzymanie pozycji lidera rynku targowego. Dla branży opakowań dla żywności Pakfood są jedynymi targami, które otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

 

Dla zróżnicowania konkretnych edycji targów Polagra Tech, co roku używany jest inny kolor logo. Targom odbywającym się w latach parzystych przypisany jest kolor granatowy, a edycji w latach nieparzystych – fioletowy.

Tegoroczna edycja POLAGRA-TECH 2017 dedykowana jest dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej, odbędzie się w dniach 25-28.09.2017 roku w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Poznaj zakres tematyczny targów POLAGRA-TECH 2017

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie