Konkurs Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo ma na celu propagowanie proekologicznych produktów i usług przedsiębiorców oraz wskazywanie negatywnych, niekorzystnych dla środowiska przykładów ich działań.

Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo – kolejna edycja konkursu

Inicjatywa kierowana jest do przedsiębiorców, którym w codziennej działalności bliska jest troska o ochronę środowiska. Do takich podmiotów można zaliczyć przedsiębiorców posiadających w swojej ofercie produkty lub usługi ekologiczne, firmy, które angażują się w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz kadrę zarządzającą, dla której ważna jest wysoka świadomość ekologiczna pracowników. Już sam udział w konkursie jest dla uczestnika korzystny. Dzięki niemu uczestnik uzyskuje zbudowany przez specjalistów, ekologiczny wizerunk firmy, a także możliwość wypromowania ekologicznych produktów i usług podczas ogólnopolskiej kampanii reklamowej w mediach elektronicznych oraz prasie o tematyce ekologicznej.

Przedsiębiorca podczas trwania danej edycji może posługiwać się tytułem „Biorę udział w konkursie Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2015”. W poprzedniej edycji zwycięzcami byli:

  • Kategoria Eko-Hit Produkt - Organics Beauty Concept (Drzewko w butelce) – I miejsce i tytuł Najefektywniejszego Surowcowo Przedsiębiorcy 2014
  • Kategoria Eko-Hit Usługa - Volkswagen Poznań (Odpowiedzialna produkcja. Think Blue. Factory) – I miejsce i tytuł Najefektywniejszego Surowcowo Przedsiębiorcy 2014

Udział w konkursie przynosi wiele korzyści dla przedsiębiorców. Im szybsze zgłoszenie tym większe możliwości dla danej firmy lub przedsiębiorcy. Uczestnicy, którzy przystąpią do konkursu w sierpniu 2015 otrzymają wielokanałową kampanię reklamową o wartości 18 350 zł. Organizatorem konkursu jest Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Zapisz się już dziś