Data rozpoczęcia
2018-02-07
Data zakończenia
2018-02-09
Miejsce
Nadarzyn

Targi RemaDays Warsaw 2018, największe targi reklamy i poligrafii na świecie, odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie.

RemaDays Warsaw 2018

Targi RemaDays organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, przyciągając z roku na rok coraz większą ilość Wystawców i Zwiedzających. W trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 760 Wystawców i 21 000 Zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby Zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Podczas zbliżającej się edycji na Uczestników czeka jeszcze więcej możliwości. Pomoże w tym 10 sektorów targowych:

RemaDays Warsaw 2018

To wydarzenie jest doskonałą okazją do zainspirowania się nowymi pomysłami. Sektory targowe dają duże możliwości zarówno Wystawcom, jak i Zwiedzającym. Dzięki propozycji sektorów targi dostarczą Uczestnikom jeszcze więcej pomysłów.

Organizator RemaDays Warsaw 2018 zachęca także do zaplanowania podróży. Wszystkich, którzy wybierają się do Warszawy pociągiem, Organizator zachęca do zapoznania się z aktualną ofertą krajowych przewoźników oraz z promocjami, które ułatwią przyjazd na targi.

 

Dowiedz się więcej o targach RemaDays


Komentarze

  • targi

    Byłem na poprzedniej edycji i sporo ciekawych kontaktów przywiozłem więc i w lutym się tam wybieram. Hotel już zabukowany, przyjeżdżam na całe 3 dni.