Data rozpoczęcia
2016-11-16
Data zakończenia
2016-11-18
Miejsce
Kraków

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz hotelowych, terenów rekreacyjno-sportowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywność i napoje z całego świata. Najbliższa edycja odbędzie się 16-18 listopada 2016 w Krakowie.

Targi HORECA® / GASTROFOOD® 2016

Wspomniane targi to najlepszy sposób na promocję wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku targi odwiedza ponad 13 tysięcy gości z całej Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy. 83% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach. Uczestnictwo w tego typu imprezach umożliwia tym samym nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. 

Targi HORECA® z 24-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań branży w Polsce. HORECA® to międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.

Zmysłowa HORECA® to hasło-klucz, na którym oparto program towarzyszący tegorocznej edycji Targów.

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia wystawcom przede wszystkim:

  • aktywną promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii
  • nawiązanie licznych kontaktów biznesowych
  • utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami
  • wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa

Targi są mocno rozpowszechnionym wydarzeniem. Każdego roku wysyłanych jest ponad 20 000 zaproszeń pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów do własnej, stale aktualizowanej bazy klientów z sektora HoReCa oraz baz patronów i partnerów targów. Zapewniona jest wszechstronna promocja imprezy w mediach ogólnopolskich m.in.: TVN24, Polsat News, Radio ZET, Radio ESKA, RMF Maxxx, Wyborcza.pl, DziennikPolski24.pl, Radio Kraków oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

W trakcie trwania imprezy odbywają się specjalne prezentacje, pokazy kulinarne i warsztaty, w których biorą udział zwiedzający. Jednym z takich wydarzeń jest Kuchnia Mistrzów – trzydniowe kulinarne show z udziałem światowych gwiazd gastronomii. 
 
Organizatorzy targów zapraszają do prezentacji w jednym z sektorów tematycznych:

  • HORECA® – wyposażenie obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, recepcji, sal konferencyjno-szkoleniowych
  • GASTROFOOD® – żywność i napoje dla gastronomii, regionalne przysmaki, najlepsze produkty naturalne
  • Salon Kawy i Herbaty - najlepsze gatunki kawy i herbaty w ofercie dla gastronomii
  • Salon Piwa Beer&More - oferta browarów przemysłowych dla lokali gastronomicznych
  • Salon Wyposażenia Ośrodków Zimowych WinterTech - najnowsze technologie, sprzęt sportowy i wyposażenie dla ośrodków noclegowych i sportowo-rekreacyjnych

 

Sprawdź szczegóły wydarzenia