Data rozpoczęcia
2017-11-21
Data zakończenia
2017-11-22
Miejsce
Sosnowiec

W dniach 21 – 22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Opakowań - ExpoOPAKOWANIA.

Targi Opakowań - ExpoOPAKOWANIA 2017

Targi ExpoOPAKOWANIA to nowa formuła wydarzenia poświęconego kluczowym technologiom produkcji i pakowania. W jednym miejscu będzie miała okazję się spotkać kadra zarządzająca firm związanych z produkcją, producenci kompleksowych rozwiązań pakujących i etykietujących oraz inwestorzy i usługodawcy.

ExpoOPAKOWANIA to okazja do zaprezentowania różnych technologii wytwarzania, pakowania, etykietowania, drukowania, oraz możliwość przedstawienia innowacyjnych rozwiązań w branży opakowań oraz recyklingu.

Wydarzenie utrzymane jest w konwencji B2B, co daje możliwość spotkania i wymiany poglądów pomiędzy właścicielami firm produkujących opakowania, etykiety, drukarniami, a firmami zajmującymi się logistyką opakowań.

 

W skrócie targi ExpoOPAKOWANIA to:

  • doskonała lokalizacja – aglomeracja śląska jest największą w Polsce
  • omówienie aktualnych problemów branży
  • wymiana doświadczeń i integracja środowiska
  • ciekawe tematyczne konferencje i seminaria
  • prezentacje własne firm
  • niepowtarzalna okazja do spotkania specjalistów z branży opakowań

 

Profil odwiedzającego ExpoOPAKOWANIA: kadra zarządzająca oraz dyrektorzy techniczni i wykonawczy będący przedstawicielami z branż przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, poligraficznego, meblowego, odzieżowego, elektronicznego, samochodowego, budowlanego, inwestorzy oraz przedstawiciele prasy specjalistycznej. 

Wystawcy, Goście, Klienci i Kontrahenci będą mieli do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

 

Dowiedz się więcej o ExpoOPAKOWANIA 2017

 

Źródło: Expo Silesia