Data rozpoczęcia
2017-01-28
Data zakończenia
2017-01-31
Miejsce
Frankfurt, Niemcy

W dniach 28–31 stycznia 2017 roku we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja targów Paperworld, unikalnego wydarzenia branży papierniczo-biurowo-szkolnej.

Targi Paperworld 2017

Paperworld to największe na świecie targi papieru, artykułów biurowych, szkolnych, akcesoriów do drukarek, kopiarek oraz pozostałych urządzeń biurowych. Jest to najważniejsze forum przemysłu papierniczego, źródło pomysłów i platforma dla sektora zamówień hurtowych, detalistów, jak i dla odbiorców korporacyjnych.

Wsród produktów prezentowanych na targach Paperworld znajdą się m. in.: artykuły biurowe (sprzęt biurowy, papier, bloki, koperty, akcesoria komputerowe, etykiety), materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek, materiały do pisania i rysowania, przybory szkolne, kartki, kalendarze, albumy, książki, gry, prezenty, opakowania, papier, galanteria skórzana czy materiały artystyczne.

Dodatkowym atutem wydarzenia jest zróżnicowany program ramowy z interesującymi wykładami, panelami dyskusyjnymi, ceremoniami przyznania nagród, pokazami trendów i pokazami specjalnymi, które zostaną dobrane zgodnie z obszarami zainteresowań ekspertów odwiedzających targi. 

W 2017 roku organizatorzy spodziewają się minimum 1500 wystawców.

 

Miejsce wydarzenia:

Messe Frankfurt GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1
60327 Frankfurt am Main

 

Dowiedz się więcej na temat Targów Paperworld 2017