Data rozpoczęcia
2018-10-01
Data zakończenia
2018-10-04
Miejsce
Poznań

W dniach 1-4 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH.

Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH


Impreza ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie branży w zakresie najnowszych technologii związanych z produkcją i przetwórstwem tworzyw polimerowych.

Impreza ta odbywając się w bloku targów, wraz z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, oraz targami 4 PRINT WEEK, daje uczestnikom możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą wzajemnie uzupełniających się branż opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych. 

Ekspozycja targowa obejmie innowacyjne rozwiązania w obszarach: technologicznym, produktowym i organizacyjnym.

Ideą targów POLIMER TECH jest zwiększanie poczucia odpowiedzialności branży i społeczeństwa za ochronę klimatu. Służyć ma temu efektywne wykorzystanie energii i surowców, przy jednoczesnej próbie eliminowania składowania tworzyw, jako głównego sposobu zagospodarowania odpadów.

To targi, które charakteryzuje ściśle biznesowa formuła i pierwsze wydarzenie kierowane do branży tworzyw sztucznych i gumy, skoncentrowane głównie wokół surowców. 

Zakres tematyczny targów obejmuje nie tylko branżę tworzyw sztucznych i gumy, w tym technologie w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych, ale również maszyny, narzędzia i urządzenia, jak i recykling odpadów gumowych i tworzyw sztucznych. Dzięki październikowej synergii branż uczestnicy targów będą mieli okazję do weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. To właśnie podczas targów w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z nowościami, odkryć branżowe trendy, nawiązać i umocnić biznesowe kontakty.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie