Data rozpoczęcia
2017-04-11
Data zakończenia
2017-04-13
Miejsce
Warszawa

W dniach 11-13 kwietnia w Warszawie odbędzie się czwarta już edycja targów WorldFood Warsaw - najbardziej dynamicznie rozwijające się wydarzenie biznesowe dedykowane branży spożywczej.

World Food Warsaw 2017 - IV Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Targi WorldFood Warsaw to najważniejsze targi w Warszawie dedykowane branży spożywczej – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. 

Targi są okazją do spotkań z zagranicznymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej – to wszystko będzie można zobaczyć podczas czwartej edycji WorldFood Warsaw 2017.

 

Udział w targach daje możliwość: 

  • prezentacji oferty firmy
  • nawiązania nowych kontaktów handlowych
  • pozyskania nowych partnerów biznesowych z kraju i zagranicy
  • promocji i rozpowszechnienia informacji o firmie
  • wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy, m.in. poprzez udział w praktycznych seminariach, panelach dyskusyjnych
  • zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i ofertą firm z branży spożywczej

 

WorldFood Warsaw oferuje darmową usługę matchmakeing’u, umożliwiając Wystawcom i Zwiedzającym zaaranżowanie spotkań przed rozpoczęciem targów.

W tym roku atrakcją targową będzie pawilon włoski Bellavita, w którym odbędą się warsztaty kulinarne z udziałem m.in. Andrea Camastra – szefa kuchni i współwłaściciela warszawskiej restauracji Senses odznaczonej prestiżową gwiazdką Michelin, Umberto Vezzoli z T. Bistrot by Mezoli z Milanu oraz Tomasza Koleckiego z Polskiego Stowarzyszenia Sommelierów.

W ramach targów Organizatorzy zorganizowali liczne debaty, spotkania B2B, pokazy kulinarne, spotkania z przedstawicielami sieci oraz liczne atrakcje i konkursy dla zwiedzających.

Patronat Honorowy nad targami WorldFood Warsaw objęli: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencja Rynku Rolnego. 

Partnerami merytorycznymi i współorganizatorami debat i paneli tematycznych są największe i najważniejsze organizacje branżowe – Polska Federacja Producentów Żywności, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, Związek Sadowników RP, Unia Owocowa, Krajowa Rada Drobiarska, UPEMI - Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy, Polskie Mięso, POLBISCO - Stowarzyszenie Polskich Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych, Stowarzyszenie Polska Ekologia, Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków KUPS,  Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka.  

Liczne patronaty mediów ogólnopolskich i branżowych umożliwiają szeroką promocję oraz dają szansę na prezentację firm branży oraz relacje z części merytorycznych i wydarzeń towarzyszących. 

Patronat merytoryczny nad Konkursem dla Wystawców o Złoty Medal WorldFood Warsaw, objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni pod egidą Jarosława Uścińskiego. Jury pod jego czujnym okiem wybierze najlepsze produkty, które zostaną nagrodzone podczas wieczornej Gali, a merytoryczne szkolenia i warsztaty zapewnią  słuchaczom rzetelną dawkę wiedzy z zakresu zarządzania biznesem gastronomicznym i przybliżą nowinki w rozwijającej się branży HoReCa. To także doskonała możliwość do pozyskania dostawców oferujących najwyższej jakości towary.


Więcej o targach WorldFood Warsaw

 

Źródło: WorldFood Warsaw