Data rozpoczęcia
2017-10-26
Data zakończenia
2017-10-27
Miejsce
Janów Podlaski

W dniach 26-27 października 2017 r. w Janowie Podlaskim odbędzie się XI Edycja Konferencji PLASTINVENT. Pierwsza miała miejsce w 2007 roku i od tamtej pory gości swych odbiorców corocznie.

Konferencja PLASTINVENT 2017

Myśl prewodnią Konferencji PLASTINVENT stanowi hasło „INNOWACJA – INWENCJA – INSPIRACJA”. Towarzyszy ono konferencji od samego początku i stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz motywuje ich do zmian i ciągłego rozwoju oraz implementacji najnowszych osiągnięć. 

Charakter kolejnej edycji konferencji PLASTINVENT podkreśli miejsce, w którym będzie się ona odbywać - Zamek Biskupów w Janowie Podlaskim.

PLASTINVENT to cykl konferencji o charakterze technicznym skupiający przedstawicieli branży tworzyw sztucznych, organizowany celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych.

 

Zobacz program konferencji PLASTINVENT 2017

 

Termin oraz miejsce wydarzenia:

  • XI edycja Konferencji PLASTINVENT odbędzie się w dniach 26-27 października 2017 r. w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Mecenas wydarzenia:

  • Grupa Azoty

Organizatorzy wydarzenia: 

  • Portal www.tworzywa.pl
  • Plastigo
  • Synventive Molding Solutions

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: ENTERIO (www.tworzywa.pl)