Data rozpoczęcia
2015-09-09
Data zakończenia
2015-09-10
Miejsce
Warszawa
Organizator
OOH Magazine

Festiwal jest połączeniem formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Tematyka wydarzenia opiera się o marketing, reklamę, poligrafię, materiały poligraficzne, opakowania, materiały opakowaniowe.

OOH Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań 2015

Wystawcami będą firmy z szeroko pojętego rynku reklamy. Uczestnicy to przegląd importerów i producentów artykuły promocyjnych, producentów POS, opakowań i drukarni oraz dostawców mediów i maszyn. Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań to wyselekcjonowana grupa odwiedzających bezpośrednio związanych z branżą. Aby zadbać o zgromadzenie jedynie prawdziwych branżowców, OOH magazine zastrzega sobie możliwość odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z sektorem reklamowym.

Podczas targów zorganizwane zostaną także wydarzenia specjalne. Jednym z nich jest konferencja Print&Win 2015, która promuje technologię Web2Print oraz oprogramowania dla branży opakowań. Podobnie jak w poprzednich edycjach zostaną przeprowadzone konkursy o Złoty Medal Festiwalu. Zwycięzcą może zostać najbardziej innowacyjny produkt, maszyna i oprogramowanie. W rywalizacji o tytuł Super Gift udział wezmą prezentowane na targach gadżety i artykuły promocyjne.

Festiwal został objęty patronatem przez Polską Izbę Opakowań, Polską Izbę Artykułów Promocyjnych, Polską Izbę Druku oraz Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych. Inicjatorem i organizatorem targów jest spółka OOH magazine.