Firma Ambra przygotowała niespodziankę dla swoich konsumentów. W okresie karnawałowym CIN&CIN Spumante jest dostępny w limitowanej, złotej butelce.

CIN&CIN Spumante można kupić w limitowanej wersji. Nowa butelka w kolorze złotym w połączeniu z tradycyjną recepturą i klasycznym smakiem zapowiadają udaną zabawę. Zgrany duet doskonale sprawdzi się nie tylko podczas wystrzałowego przyjęcia karnawałowego, ale też romantycznej nocy. Odrobina włoskiego klimatu, zamknięta w złotej butelce, wyzwoli skrywane emocje. Wszechobecna aura flirtu rozpali zmysły i uczyni zwykłą chwilę wyjątkową.

CIN&CIN to produkt firmy Ambra, która jest czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Największą grupę produktów sprzedawanych przez Ambrę w Polsce stanowią wina musujące. Należący do tej kategorii CIN&CIN jest najpopularniejszą i najlepiej sprzedającą się marką winiarską w Polsce. CIN&CIN to także wermuty, wina deserowe i spokojne (stołowe). Unikalny klimat północnych Włoch w połączeniu z wielowiekową tradycją wytwarzania gwarantują harmonię wyrafinowanego smaku. CIN&CIN stanowi wyważone połączenie jakości i ceny.

Źródło: www.marketing-news.pl
Źródło: ''