O-I: 5 lat Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu

Początkowo, w 2014 roku, Centrum Usług Biznesowych (BSC) w Poznaniu, otwarte przez O-I, światowego lidera w produkcji opakowań szklanych, zatrudniało mniej niż 50 osób. Obecnie w BSC pracuje ponad 220 specjalistów, zapewniających niezbędne...

Komentarze: 0

RADPAK: Kalendarz targów 2019

Poznaj tegoroczny terminarz targowy firmy RADPAK - czołowego producenta i dostawcy kompletnych linii pakujących.

Komentarze: 0

Opakowania na wynos - Take Me Away

Firma KRAM przedstawia nową serię opakowań na wynos, opatrzoną nadrukiem Take Me Away. Propozycja ta skierowana jest do nowoczesnych lokali gastronomicznych, podążających za aktualnymi trendami graficznymi.

Komentarze: 0

Nowe opakowania na sałatki od KRAM

Z uwagi na coraz większą popularność zdrowego jedzenia na rynku gastronomicznym, oferta firmy KRAM została wzbogacona o miski papierowe z tłuszczoszczelnym powleczeniem, idealnie nadające się do serwowania sałatek oraz innych dań...

Komentarze: 0

Poznaj bliżej firmę RADPAK!

Zobacz film promujący działalność firmy Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Spółka z o.o., czołowego producenta i dostawcy kompletnych linii pakujących.

Komentarze: 0

Unilever: Przełom w recyklingu czarnego plastiku

Firma Unilever opracowała nową, przełomową technologię, rozwiązującą problem sortowania i recyklingu czarnego plastiku. Firma planuje ją udostępnić wszystkim zainteresowanym.

Komentarze: 0