Fit&Easy to mieszanki sałat dedykowane szczególnie tym osobom, które uwielbiają zdrowe i smaczne jedzenie. Produkty Fit&Easy to łatwe w przygotowaniu naturalne składniki najwyższej jakości tworzące oryginalne kompozycje chrupiących warzyw. Teraz wszystkie produkty marki zyskały nowe opakowania, które zachwycają!

Fit&Easy - nowa szata graficzna!

Kompozycje Fit&Easy są pełne witamin i wartości odżywczych, przygotowane wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z tradycyjnych upraw polowych. Umyte warzywa, gotowe do spożycia od razu po otwarciu, zdecydowanie ułatwiają przyrządzanie codziennych posiłków. Zaskakują różnorodnością, inspirując do próbowania nowych przepisów, podejmowania kulinarnych eksperymentów i przygotowywania zdrowych, prostych i efektownych posiłków. 

Hasło, które pojawia się wraz z nowym design'em marki to „Polubisz za wartość". Nawiązuje ono do wysokiej jakości produktu, jak i korzyści ze spożywania sałat ze względu na smak, zdrowie i możliwości kulinarne. 

Na przodzie opakowania pojawia się komunikat – 100% naturalnych składników. To gwarancja, że produkty marki Fit&Easy nie zawierają sztucznych i zbędnych dodatków. Poszczególne mieszanki zostały rozróżnione kolorami i zyskały motyw pola oraz hasło „Z tradycyjnych upraw polowych” podkreślając tym samym najlepszą tradycję ogrodniczą i wieloletnie doświadczenie, którymi może poszczycić się firma. Na rewersie opakowań znajdują się czytelne informacje na temat składu, a także kreatywny przepis na lekkie i proste danie z Fit&Easy, które można przygotować w kilka chwil. Miłośnicy sałat Fit&Easy znajdą również inspirujące podpowiedzi i rekomendacje, z jakimi składnikami warto łączyć dany produkt, by uzyskać oryginalny i wyśmienity efekt. Na odwrocie produktów można przeczytać też o bogatej, wielopokoleniowej historii marki Fit&Easy, która od dziesięcioleci dba o najwyższą jakość upraw, oferując świeże warzywa, których smak płynie wyłącznie z natury.

W bogatym portfolio produktów Fit&Easy znajdują się oryginalne mieszanki sałat, zestawy jednorodne, wygodne lunch boxy, a także inne produkty - idealne na menu w stylu fit.


Odwiedź stronę producenta

 

Źródło: Fit&Easy